Tato pozice již není k dispozici.

Správce/Analytik síťové bezpečnosti - stáž

Jiné
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

  • Budeš součástí týmu, který se podílí na chodu IT několika našich zákazníků a řeší primárně oblast síťové/informační bezpečnosti.
  • Budeš se podílet na investigaci a analýze bezpečnostních incidentu a případném řešení těchto incidentů a návrhu nápravných opatřeni.
  • Budeš se podílet jak na implementaci bezpečnostních prvků, tak i následné správě a troubleshootingu
  • Budeš u nás pracovat s těmi nejlepšími IT systémy na trhu od popředních výrobců (např. Cisco, Check Point, F5, CyberArk, Nessus atd.)
  • Máš možnost vyzkoušet si práci s týmem zkušených odborníků
  • Možnost případného pokračování ve spolupráci na závěrečné práci (dle dohody s garantem stáže)

Požadavky na pozici

  • Základní znalosti a zájem o informační technologie zejména o oblast kybernetické bezpečnostní
  • Dobrá orientace v síťových technologiích (routery, switche apod.)
  • Znalost LAN, WAN, TCP/IP
  • Znalost síťové, systémové nebo aplikační bezpečnosti výhodou

Osobnostní předpoklady:

  • Ochotu rozvíjet se
  • Týmový hráč
  • Analytické myšleni a samostatnost
  • Schopnost organizovat si čas a dodat výsledky včas