Tato pozice již není k dispozici.

Specialista do oddělení Datových center

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: Maturita

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Do týmu Datových center hledáme specialistu pro oblasti infrastrukturních technologií. Budete připravovat servery, disková pole, zálohovací zařízení, a virtualizace pro implementace do prostředí zákazníků. Následně budete provádět technickou podporu, pravidelnou údržbu, úpravy konfigurací a celkově pečovat o svěřenou infrastrukturu. Stanete se součástí odborného a přátelského týmu, který je otevřen všem, kteří mají aktivní zájem a Datová Centra.

Co u nás budete dělat:

  • Provádět správu infrastrukturních technologií v prostředí zákazníků
  • Konfigurovat a instalovat servery, disková pole, virtualizaci a zálohování
  • Podílet se na přípravě, implementaci a následné podpoře
  • V rámci pravidelných odstávek udržovat systémy v aktualizovaných stavech
  • Řešit servisní události s výrobci technologií
  • Reagovat na požadavky a poskytovat konzultaci zákazníkům

Na oplátku Vám nabízíme:

  • Práci ve skvělém kolektivu
  • Možnost osobního růstu
  • Nabytí nových znalostí a zkušeností v oblasti bezpečnostních technologií
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci na zajímavých projektech
  • Rozsáhlý systém zaměstnaneckých benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity

Požadavky na pozici

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti se servery, diskovými poli, LAN, SAN od enterprise výrobců
  • Dovednosti s virtualizací serverů, desktopů, diskových polí a sítí
  • Znalosti zálohování, Disaster Recovery, archivace
  • Znalosti instalace a konfigurace Windows a jejich služeb
  • Samostatnost, zodpovědnost za svěřené úkoly
  • Týmového ducha, analytické myšlení a pečlivost
  • Chuť a schopnost učit se novým věcem
  • Anglický jazyk na úrovni B1.
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat v rámci ČR

Jaké technologie na Vás čekají:

  • HPE Proliant, BladeServer, MSA, 3PAR, Synergy, Simplivity
  • DELL PowerEdge, VxRail, Compellent
  • VMware vSpehere, vSAN, Horizon
  • Microsoft Storage Spaces Direct, Windows Server
  • Veeam, HP Data Protector, Commvault

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".