Tato pozice již není k dispozici.

Projektový manažer

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 3 roky
Vzdělání: Maturita

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Pro oblast aplikací správy dokumentů hledáme odvážného a pracovitého kolegu, který bude mít zodpovědnost za řízení zajímavých a unikátních projektů pro klíčové zákazníky v oblasti veřejné správy.

Co budete dělat:

  • Řízení implementačních a supportních projektů v oblasti IT
  • Plánování a realizace projektů
  • Odpovědnost za dodržování harmonogramu a rozpočtu
  • Tvorba a udržování projektové dokumentace
  • Spolupráce se zákazníky
  • Spolupráce s analytiky, supportním a vývojovým týmem

Co Vám nabízíme:

  • Výběr z široké škály benefitů formou Cafeteria system (sport, kultura, cestování, stravenky…)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 dnů osobního volna navíc ke standardní dovolené
  • Služební notebook, mobilní telefon a automobil i k soukromým účelům
  • Relax zónu
  • Podporu ve Vašem dalším rozvoji a vzdělávání
  • Příležitost pro realizaci vlastních nápadů a myšlenek
  • Příležitost spolupracovat s kolektivem zkušených profesionálů, kteří jsou nositeli odborných certifikací
  • Získání zkušeností ze zázemí silné a stabilní společnosti, s více jak 20ti letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
  • Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společenských aktivit

Požadavky na pozici

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Min. 3 roky praxe ve vedení IT projektů
  • Výborná znalost kancelářského SW (MS Excel, MS Word, MS Power Point) včetně projektově orientovaných SW nástrojů
  • Logické myšlení, proaktivita a samostatnost při řešení problémů
  • Flexibilita, vstřícnost, příjemné a komunikativní vystupování

Výhodou:

  • Zkušenosti s implementací systémů v rámci státní správy
  • Certifikace PM dle IPMA nebo Prince2

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".