ICZ

ICZ

.NET Programátor (backend)

  • Smlouva na dobu určitou
  • Praha 4
  • Možnost pracovat příležitostně z domova
  • Maturita
  • > 2 roky

Společnost

ICZ

ICZ

  • IT / Digital, Software
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha 4

Naše rostoucí, věkově různorodé oddělení logistických a výrobních aplikací hledá kolegu nebo kolegyni na pozici .NET programátora/ky, který/á se bude zabývat především tvorbou softwaru pro automatizovanou logistiku a výrobu.

Popis pozice

Čeká tě u nás:

  • Vývoj a rozšiřování funkčnosti aplikačního serveru logistického systému
  • Implementace nových požadavků zákazníků
  • Vývoj aplikační i business logiky
  • Refaktorace starších modulů systému

Vítané zkušenosti

Co my čekáme od Tebe:

  • Komerční praxi alespoň 2 roky v oblasti vývoje softwaru
  • Dobrou znalost C#/.NET 4.6+ a návrhových vzorů
  • Dobrou znalost webových služeb (WCF, REST)
  • Znalost databáze MS SQL alespoň na úrovni schopnosti napsat trigger či proceduru, nebo optimalizovat SQL dotaz
  • Alespoň základní znalost Entity Frameworku
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za svěřené úkoly a jejich dotahování do konce
  • Čistý, přehledný a snadno udržovatelný kód
  • Bezproblémovou češtinu nebo slovenštinu, angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace
  • Chuť a ochotu nadále rozvíjet své profesní znalosti a dovednosti
ICZ

ICZ

  • Praha 4
  • Maturita
  • > 2 roky
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.