Tato pozice již není k dispozici.

IT Správce / Analytik síťové bezpečnosti

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Hledáme ty, kteří mají rádi výzvy, nebojí se riskovat a mají patřičný drive a chuť do práce. U nás najdete dobrý kolektiv, lidi na správném místě, náročné úkoly a možnost vlastního rozvoje. Budete realizovat projekty malého i velkého rozsahu a budete se dále rozvíjet v oblasti síťové bezpečnosti.

Co u nás vlastně budete dělat?

  • Vytvářet bezpečnostní analýzy a konzultace výsledků se zákazníky.
  • Nasazovat technologie na řízení privilegovaných účtů.
  • Pomáhat zákazníkům odhalit slabá místa v zabezpečení jejich systémů.
  • Vytvářet projektové dokumentace a nabídky.
  • Spolupracovat nad rozvojem bezpečnostních řešení se zákazníky a kolegy.

A co Vám za to nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí, moderní kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem s možností parkování).
  • Získání nových znalostí a zkušeností v oblasti bezpečnostních technologií.
  • Až 5 dnů zdravotního volna nad rámec běžné dovolené.
  • Výběr ze široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenky).
  • Flexibilní pracovní doba je samozřejmostí.
  • Notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely.
  • Odborný rozvoj a vzdělávání.

Požadavky na pozici

  • Znalost síťové, systémové nebo aplikační bezpečnosti.
  • Zájem o oblast kyber bezpečnostních technologií.
    Dále se Vám bude hodit:
  • Schopnost logického uvažování a kombinování informací.
  • Analytické myšlení.
  • Týmového ducha, analytické myšlení a pečlivost.
  • Schopnost samostatně řešit problémy a prezentovat odvedenou práci.
  • Chuť rozvíjet se.
  • Anglický jazyk na úrovni B1.
  • Řidičky průkaz skupiny B.
    Výhodou:
  • Zkušenosti se správou nebo implementací CyberArk technologií.
  • Znalost práce s bezpečnostními technologiemi obranného a detekčního typu jako např. firewally, SIEMy, vulnerability skenery atd.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".