Tato pozice již není k dispozici.

HR Recruiter/ka

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 1 rok
Vzdělání: Bez dokladu o vzdělání

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Využijte příležitosti stát se součástí stabilní a úspěšné IT společnosti, která se zabývá klíčovými projekty v komerční i veřejné sféře. Hledáme nového člena HR týmu, který se s námi zapojí do podpory značky ICZ jako atraktivního zaměstnavatele s motivovanými zaměstnanci, přátelskou firemní kulturou a skvěle fungujícími týmy.

Co bude náplní Vaší práce:

  • aktivní nábory nových zaměstnanců na různé pozice, primárně IT (práce v systému Teamio, spolupráce s PA a VŠ)
  • práce se sociálními sítěmi, aktivní search
  • organizace a realizace veletrhů na VŠ
  • vedení projektu Stáže v ICZ (práce se studenty a absolventy VŠ)
  • spolupráce na strategických HR projektech v rámci koncernu dle zadání HR Manažera
  • spolupráce na budování značky zaměstnavatele (HR marketing)

Na co se u nás můžete těšit:

  • malý HR tým, který spolupracuje, sdílí a navzájem se podporuje
  • možnost dalšího rozvoje vlastní HR kariéry
  • výběr ze široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenky)
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
  • příjemné pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem s možností parkování)
  • skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit (jakmile to zase bude možné ;-)
  • zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, s více jak 20letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.

Požadavky na pozici

Bez čeho se neobejdete:

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně IT nebo personalistika
  • praxe v oblasti aktivního recruitmentu
  • základní orientace v pracovním právu a souvisejících předpisech
  • aktivní přístup a orientace na interní službu
  • MS Office na uživatelské úrovni

Ocenili bychom:

  • znalost systému SAP (HR modul)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".