Tato pozice již není k dispozici.

Architekt Microsoft 365

Plný úvazek
Budweis
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

O tobě:

  • Máš VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru IT.
  • S ohledem na specifika implementací bezpečnostních prvků zákaznických prostředí předpokládáme detailní znalost Microsoft technologií.
  • Dlouhodobé a praktické zkušenosti s návrhem řešení cloudových služeb Microsoft 365 a integrace s on-premise řešením na platformě Microsoft.
  • Dobrou orientaci v síťových protokolech a službách.
  • Znalost českého (případně slovenského) jazyka na úrovni rodilého mluvčího.
  • Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni porozumění technické dokumentaci.
  • Řidičský průkaz kategorie B.
  • Předpoklady pro získání osvědčení fyzické osoby od NBÚ.

Ocenili bychom:

  • Podrobnější znalost následujících technologií:
  • o Azure AD
  • o Enterprise Mobility & Security
  • o Azure Monitor
  • Microsoft certifikaci v oblasti cloudových technologií.

Pracoviště:

  • České Budějovice
  • Praha (s pravidelným dojížděním do Českých Budějovic)

Co ti nabízíme:

  • Malý stabilní kolektiv přátelských a zkušených expertů na bezpečnost.
  • Jsme dlouholetým Gold Partnerem společnosti Microsoft a umožníme vám další rozvoj a získání hlubokých znalostí ve vybraném odvětví.
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře v Českých Budějovicích u Výstaviště nebo moderní kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem s možností parkování).
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity výběr ze široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenky).
  • Možnost dalšího vzdělávání (externí kurzy/školení/certifikace).
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely.
  • Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit.
  • Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, s více jak 20letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.).

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Práce převážně z domova