HyperMedia

HyperMedia

Účetní

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 4

Společnost

HyperMedia

HyperMedia

  • Advertising, Marketing a komunikace
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

Nabídka

Účetní

  • Praha 4

HyperMedia je dynamická internetová společnost, která se věnuje zejména online marketingu, zastupování webů a provozování slevových a dalších portálů. Jejich největším portálem a vlajkovou lodí je největší český inzertní portál HyperInzerce.cz. Mezi jejich další renomované projekty patří například slevový portál HyperSlevy.cz, na kterém prezentují nabídky svých stálých klientů.

HyperMedia
HyperMedia
HyperMedia
HyperMedia
HyperMedia

Popis pozice

Do našeho finančního oddělení hledáme novou posilu na pozici účetní.

Náplň práce:

  • Podpora účetního oddělení.
  • Komunikace s klienty společnosti.
  • Řešení vyúčtování a plateb.
  • Spolupráce na přípravě podkladů k zaúčtování.
  • Zpracování dílčích oblastí účetnictví včetně pokladny a jejího vedení, výpisy z bankovních účtů, evidence a vystavování faktur atd..

Co u nás získáš

Nabízíme:

  • Stabilitu a jistotu práce na HPP na dobu neurčitou
  • Částečně pružnou pracovní dobu
  • Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářských prostorech v blízkosti metra C - Pankrác
  • Benefity v podobě Cafeteria v hodnotě až 18.000Kč - pobyty, wellness víkendy, vstupenky na kulturní akce, vouchery na večeře, masáže atd.
  • Sick days
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Relax zónu a letní terasu
  • Kávu a nealko nápoje zdarma
  • Firemní a teambuildingové akce

Vítané zkušenosti

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou v ekonomickém směru
  • Základní znalost účetnictví a náležitostí účetních dokladů
  • Uživatelská znalost MS Office, především Excel
  • Analytické schopnosti
  • Komunikativnost a systematičnost
  • Odpovědný a precizní přístup

  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu