HyperMedia

HyperMedia

Junior Account manager - realitní segment

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 4

Společnost

HyperMedia

HyperMedia

  • Advertising, Marketing a komunikace
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha 4

HyperMedia je dynamická internetová společnost, která se věnuje zejména online marketingu, zastupování webů a provozování slevových a dalších portálů. Jejich největším portálem a vlajkovou lodí je největší český inzertní portál HyperInzerce.cz. Mezi jejich další renomované projekty patří například slevový portál HyperSlevy.cz, na kterém prezentují nabídky svých stálých klientů.

HyperMedia
HyperMedia
HyperMedia
HyperMedia
HyperMedia

Popis pozice

Je tu jedinečná příležitost, kdy rozšiřujeme obchodní tým, který je zaměřený na realitní segment. Budeš mít několik es v rukávě a to třeba portál HyperReality.cz, který je ve spolupráci s HyperInzerce.cz dvojkou na trhu, HyperBydleni.cz, Realit, Drevostavitel.cz a mnoho dalších. Nenabízíme ti další práci v call centru, ale způsob marketingové komunikace B2B, kde je dostatek prostoru pro budování obchodních vztahů a navazovaní kontaktů. Hledáme lidi, kteří vidí smysl ve win-win přístupu a chtějí s klienty budovat dlouhodobou spolupráci založenou na oboustranné spokojenosti.

Prodej reklamních prostorů přináší klientovi zviditelnění a vše se dá poznat na statistikách a reportech. Své výsledky okamžitě vidíš a můžeš je ovlivnit. Chceš pracovat na své seberealizaci, zlepšovat svůj výkon a neustále vymýšlet něco nového. Jsi zodpovědný a víš, že na úspěchu musíš pracovat.

Naše firemní kultura je nastavena v přátelském spíše neformálním duchu, ale určitý řád a pravidla jsou potřeba dodržovat. Rádi se lidem věnujeme, protože našim cílem je mít talenty a udržet si je.

Pokud hledáš práci, kde se rozhodně nebudeš nudit, tak je to to pravé pro tebe :)

Co u nás budeš dělat?

  • Prodej internetové reklamy formou telefonického oslovení (práce z pohodlí kanceláře) – bannery, exporty, aktivní akvizice nových klientů a péče o stávající klienty z oblasti realit.
  • Součástí tvé práce bude také komunikace s realitními kancelářemi a developery.
  • Po celý čas se o klienta budeš starat a pečovat, sledovat úspěšnost kampaně a také ji vyhodnocovat, tak, aby byl klient maximálně spokojený.
  • Je pro nás velmi důležité, abys udržoval pravidelný kontakt s klientem a stal se pro něj tím nejlepším obchodním partnerem na trhu, ke kterému se vždy s důvěrou vrátí.
  • Důležité bude také sledování konkurenčních portálů.

Co u nás získáš

Co ti nabízíme? Ocenění nejen penězi.

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Přátelský kolektiv a příjemné, moderní pracovní prostředí ve skvělé lokalitě blízko centra.
  • Obchod z pohodlí kanceláře – s klienty komunikujete telefonicky a emailem.
  • Fixní plat a velice zajímavý nezastropovaný provizní systém, který oceňuje nejen obchodní výsledky, ale také přístup k práci.
  • Velmi dobré nástupní podmínky, které vám dodají potřebnou jistotu a podporu v začátcích, během prvních 3 měsíců máš i garanci mzdy. Ti nejlepší si u nás vydělají 50tis. a opravdové hvězdy i více.
  • Stejně tak i psychickou podporu zejména během prvních měsíců – nebudeme hned na začátku „drtit“ kvůli obchodním výsledkům, víme, že to chce nejen čas, ale také pomoc od kolegů. Bude se na tebe těšit hlavně Martin, který je v realitách jako ryba ve vodě.
  • Možnost kariérního růstu – rozhodně vás nebudeme omezovat.
  • Práci ve firmě, která je tak akorát veliká – poskytuje jistotu silného hráče na trhu, ale zároveň pružnost a možnost rychlé domluvy.
  • Benefity v podobě Cafeteria systému v hodnotě 24 000 Kč/rok – pobyty, wellness víkendy, vstupenky na kulturní akce, vouchery na večeře, masáže atd.
  • Sick days.
  • Příspěvek na Multisport kartu.
  • Relax zónu a letní terasu.
  • Kávu a pitný režim zdarma.
  • Firemní akce a týmové soutěže, které jsou pro obchodníky velkou motivací a zábavou.

Vítané zkušenosti

Co je třeba umět a znát?

  • Zkušenosti s obchodem a prodejem - realitní segment je velká výhoda.
  • Určitě obchodní talent, protože business je velká dřina.
  • Důležitý je pro nás také zápal a chtění se něco nového naučit.
  • Je super, když budeš komunikativní, přátelský, budeš umět si stát za svým názorem a práce tě bude bavit a naplňovat.
  • Pokud budeš mít praxi z oblasti realit, tak budou pro tebe začátky o dost jednodušší.
  • Na kandidátech velice oceňujeme loajalitu - chceme najít kolegu, který se u nás bude dlouhodobě rozvíjet a bude rád chodit do práce.
  • Hledáme lidi, které business baví. Nehledáme lidi, kteří si jen odsedí 8 hodin v práci a půlku pracovní doby z toho prochatují se svými kamarády.
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu