GSK

GSK

Junior Pricing Expert

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

Společnost

GSK

GSK

  • Farmacie/ Biotechnologie
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Jsou pobočkou jedné z největších farmaceutických firem na světě a můžou tedy nabídnout zázemí a stabilitu pro rozvoj i realizaci nápadů. Každý u nich dostává prostor dělat smysluplnou práci a umožňovat lidem být aktivnější, cítit se lépe a žít déle. Všichni v GSK si uvědomují důležitost kvality lidského života a snaží se tak udržet pozici jednoho z předních světových inovátorů v tomto oboru a přinášet hodnotu pro pacienty a společnost.

Popis pozice

GlaxoSmithKline se zaměřuje na vývoj a zavádění nových léků, čímž přispíváme ke zlepšení kvality života tím, že umožňujeme lidem být aktivnější, cítit se lépe a žít déle. V současnosti jsme jedna z nejrychleji se rozvíjejících originálních farmaceutických společností na českém trhu, naše aktivity se rozšiřují, a proto hledáme možná právě Vás.

Co budete dělat?

  • Analýza vývoje v oblasti cen v ČR a EU –predikce, monitoring, vyhledávání příležitostí
  • Znalost referenčního systému v oblasti cenotvorby – orientace v EU databazi, monitoring změn
  • Příprava business case, příprava podkladů pro interní a externí cenová schvalování
  • Úzká spolupráce s Market Access Expertem na kompletaci podkladů pro žádosti o úhradu
  • Práce s cenovou aplikací
  • Reporting – pravidelný reporting na lokální i cluster úrovni
  • Spolupráce s business unit managerem a finančním partnerem

Co u nás získáš

    • spolupráci na plný úvazek, smlouvu na dobu neurčitou
    • práci, která Vás bude bavit s kolegy, kteří Vás inspirují a nabíjí energií
    • kvalitní produkty, za kterými stojí vědecký výzkum
    • možnost rozvíjet svou kariéru v prostředí úspěšné originální farmaceutické firmy
    • automobil, notebook a mobilní telefon
    • hodnotný benefitní systém formou cafeterie - využití na penzijní připojištění a soukromé životní pojištění, stravenky, zdravotní péče, volnočasové aktivity (sport, kultura, dovolená, wellness...)
    • plně hrazená preventivní péče pro zaměstnance a nejbližší rodinné příslušníky zahrnující neomezenou možnost využití vakcinace, preventivních prohlídek či programu na odvykání kouření
    • 30 dnů dovolené, 3 dny zdravotního volna
    • finanční podporu v době nemoci

Vítané zkušenosti

    • SŠ/VŠ vzdělání, praxe min. 1 rok výhodou
    • Analytické schopnosti
    • PC dovednosti (Excel, Power point etc.)
    • Prezentační dovednosti
    • Řidičský průkaz skupiny B
    • Velmi dobrá znalost AJ (slovem I písmem)
    • Proaktivita a týmový přístup k práci
    • Pozitivní myšlení
GSK

GSK

  • Praha
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.