Training Events Host for Recruitment Academy (part-time)
GoodCall

GoodCall

  • Částečný úvazek
  • Praha

Společnost

GoodCall

GoodCall

  • Lidské zdroje (HR), Recruitment, Školení / Odborná příprava
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Poznáte je?

V Recruitment Academy poskytujeme širokou paletu online i offline kurzů nejen z oblasti náboru, ale i komplexního HR či osobního rozvoje (více o nás se můžete dočíst na webových stránkách https://recruitment.academy/cz/). Práce máme už teď spoustu a k tomu navíc i velké plány do budoucna! Hledáme tedy nového kolegu či kolegyni, co by se stal/a parťákem naší Training Managerky Denči a podpořil ji při přípravě a realizaci samotných kurzů.

GoodCall
Chcete se dozvědět více o GoodCall?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Ačkoliv se svět přepíná do online prostředí, my stále řadu kurzů pořádáme prezenčně přímo v našich kancelářích v samém centru Prahy na Václavském náměstí 1. Klademe důraz na to, aby se u nás účastníci kurzů cítili komfortně za všech okolností, a tak nyní hledáme novou posilu týmu, která by se starala o spokojenost našich hostů přímo v čase konání workshopů.

Vše začíná už přípravou tréninkové místnosti - od aranžování stolů a židlí, přes přípravu občerstvení až k vytištění a kompletaci školícich materiálů a nastavení potřebné techniky. Dále budete první tváří (a hlavně úsměvem), kterou v RA lidé uvidí, na vás bude je uvítat, provést prostory a postarat se, že ví, co a kde u nás najít. Během dne byste ideálně měli být k ruce, kdyby snad účastníci či trenéři cokoliv požadovali, a když je po všem, je potřeba místnost uvést do původního stavu (ale nebojte, s větším úklidem nám vypomáhá profesionální úklidová služba).

Požadavky na pozici

Naprostou alfou a omegou je pro nás spolehlivost, pozitivní naladění a proklientský přístup. Aktuálně hledáme člověka, který by nás podpořil pro nadcházející tréninky, které proběhnou v termínech, ale určitě se nebráníme dlouhodobé spolupráci:

  • 12., 13., 20. a 22. září
  • 4., 6., 7., 10., 11., 19. a 21. října
  • 7., 8. a 11. listopadu

A co nabízíme na oplátku?

  • S tím jak poroste samotná Recruitment Academy, se můžete rozvíjet i vy a postupně si přibírat další zodpovědnosti a podílet se na projektech mimo svou standardní agendu - sky is the limit!
  • Samozřejmostí je možnost účastnit se kurzů Recruitment Academy.
  • Pokud vše bude klapat, těšit se můžete na kvartální bonusovou odměnu.
  • Čekají na vás i benefity, jako jsou měsíční sabbatical po třech odpracovaných letech (při full time úvazku) či volno navíc při speciálních životních událostech, i ty klasičtější (sick days, Multisport karta apod.).
  • Po pracovní době se pak pod organizační taktovkou naší interní Social Committee můžete účastnit společných akcí a projektů napříč žánry (sport, kultura aj.).
GoodCall

GoodCall

Máte zájem o tuto nabídku?

  • Sdílet na LinkedInu
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru