GoodCall

GoodCall

IT Talent Sourcer (Brno)

  • Plný úvazek
  • Plat od CZK 30K do CZK 40K / měsíc
  • Brno
  • Možnost pracovat příležitostně z domova

Společnost

GoodCall

GoodCall

    • Brno

    Tato pozice byla obsazena!

    GoodCall je nový typ náborové společnosti, která mění pravidla recruitmentu. Vyvažuje misky vah a spojuje ideální dvojice. Staví HR na novou úroveň. Používá nové technologie, často neozkoušené postupy a nechává se inspirovat těmi nejlepšími v oboru. Přináší do recruitmentu nový vítr a dělá ho kvalitnější a zábavný!

    Popis pozice

    Láká Vás poznat trh práce z druhé strany? Chcete poznat velké i malé firmy a propojovat je s těmi nejlepšími odborníky v oblasti IT? Pak Vám pomůžeme otevřít dveře do světa náboru a na hledání práce se už nikdy nebude dívat jako dřív.

    O čem to celé je?

    • Intenzivní práce se sociálními sítěmi (LinkedIn, Facebook, Twitter a další specializované sítě).
    • Práce s interní databází (Datacruit), kterou má GoodCall „šitou přesně na míru“.
    • Vymýšlení unikátních pracovních kampaní pro nábor zaměstnanců z oblasti IT.
    • Spolupráce s Recruiterem, který řídí další komunikaci s klienty.
    • Hledání nových přístupů a strategií v sourcingu kandidátů.
    • Možnost rychlého posunu na Junior Recruitera!

    Proč je tato pozice atraktivní?

    • Můžete si zvolit flexibilní pracovní dobu, případně zkrácený úvazek.
    • Pracujeme z kanceláře na Údolní, z kavárny nebo z domova.
    • Hodně Vás toho naučíme, na rozvoj klademe obrovský důraz a naše tréninky vedou samí profíci - jejich profily najdete na www.recruitmentacademy.cz.
    • Rádi se necháme inspirovat Vámi, jsme otevřeni každému dobrému nápadu!
    • Zorientujete se v oblastech, které Vás zajímají, jsme denně v kontaktu s profíky ze všech možných odvětví!
    • Dále nabízíme: Sick Days, Home Office, Multisport kartičku a Social Events

    Vítané zkušenosti

    Koho hledáme?
    Jste člověk, kterého baví sociální sítě a jste rád/a v kontaktu s lidmi - ať už přes mail, telefon nebo osobně. Pokud máte již zkušenost z recruitmentu či IT, bude to velikou výhodou!

    Důležité také je:

    • domluvit se na dobré úrovni anglicky,
    • chtít mít kontrolu nad vlastními výsledky a být za ně osobně zodpovědný/á,
    • nebát se komunikace po telefonu,
    • uvažovat týmově.
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu