Tato pozice již není k dispozici.

vývojář/ka mobilních aplikací

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Do menšího týmu hledáme šikovného vývojáře s nadšením pro mobilní aplikace!

Jak to u nás vypadá:

  • Jsme menší tým lidí, které baví vývoj, ale rádi se bavíme i o jiných věcech :-).
  • Spravujeme uzavřené portfolio aplikací, které vyvíjíme od začátku do konce
  • Pracujeme s moderními technologiemi a vyvíjíme Top aplikace pro naše interní klienty.
  • Fungujeme agilně a věci děláme rychle a jednoduše.

Co očekáváme od našeho nového kolegy:

  • Vývoj multiplatformních mobilních aplikací pomocí Flutter.
  • Programování s využitím Dart.
  • Analýza a návrh technického řešení.

Jaké zkušenosti a znalosti bychom uvítali:

  • Zkušenosti s vývojem ve Flutter (Android, iOS).
  • Znalost jazyka Dart
  • Znalost jazyků Java/Swift a zkušenosti s nativním vývojem aplikací iOS/Android výhodou.
  • Znalost REST API.
  • Základní znalost SQL.
  • Zkušenosti s podpůrnými nástroji JIRA, CONFLUENCE, BITBUCKET výhodou
  • Ale nemusíš znát úplně všechno, rádi Tě zaučíme….:-).

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Smysluplnou a užitečnou práci na HPP pro jednoho z TOP zaměstnavatelů v ČR.
  • Práci v přátelské a týmové atmosféře.
  • Příležitost realizovat svoje nápady (realizujeme změny a dáváme šanci novým podnětům).
  • Široká paleta benefitů, z které si vybere opravdu každý - pár příkladů: 25 dní dovolené + dalších 5 dní volna, možnost home office, firemní posilovna zdarma, výborná kantýna přímo v budově, Multisport karta, Cafeterie a mnoho dalšího.

Dopňující informace

  • pracoviště: Praha + Home Office
  • nástup: Dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".