Tato pozice již není k dispozici.

SPECIALISTA/KA PODPORY OBCHODU

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Zajímáte se o pojištění? Dokážete být podporou pro obchodní partnery a obchodníky, když potřebují konzultaci? Máte elán prohledávat směrnice, postupy a sledovat produktové novinky? Baví vás práce na společných projektech a umíte s týmem táhnout za jeden provaz? Navíc se těšíte na řadu neformálních setkání? Pak čekáme právě na vás! (BEZ PRODEJE PRODUKTŮ).

Do útvaru Správy pojištění, hledáme z Prahy a okolí nového kolegu!

Co u nás budete dělat?

  • Komunikovat s našimi obchodníky primárně prostřednictvím telefonu či e-mailu a poskytovat jim informace z oblasti životního retailového pojištění.
  • Zodpovídat dotazy ke stavu pojistných smluv a odpovídat na neproduktové dotazy.
  • Pomáhat sestavovat smlouvy kolegům z obchodu, vyhledávat informace v interních směrnicích, pojistných podmínkách a orientovat se v aplikacích nebo pomůckách Generali České pojišťovny.
  • Spolupracovat s kolegy napříč odděleními, komunikovat s metodickou podporou a produktovým útvarem.

Co očekáváme?

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, vhodné i pro absolventy.
  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Excel, MS Word).
  • Samostatnou a komunikativní osobnost s aktivním přístupem a časovou flexibilitou.
  • Praxe v pojišťovnictví výhodou (není podmínkou).
  • Chuť pracovat, protože vše vás tu naučíme.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Přátelský tým kolegů, o které se můžete opřít, a super šéfa k tomu.
  • Různorodou práci, při které se nebudete nudit.
  • Možnost kariérního růstu ve velké a stabilní mezinárodní společnosti.
  • Po zaškolení možnost práce 2 až 3 dny z domova.
  • Propracovaný adaptační plán spolu s možností interního vzdělávání.
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelskou kulturu jedničky na trhu v pojišťovnictví.
  • Bohatý systém benefitů.

Benefity:

  • ODBORNÉ ZAŠKOLENÍ pozice je vhodná i pro absolventy, rádi vás vše naučíme.
  • 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví! Protože víme, že odpočinek je potřeba.
  • SMARTWORKING: Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova? Homeoffice u nás není pasé.
  • CAFETERIE: Bonus ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém cafeterie vám přináší možnost relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. To se hodí!
  • STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 92 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
  • POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na další produkty skupiny, až do výše 50%.
  • ABY NEBYLA NUDA: Multisport karta, běžecký klub, interní sportovní ligy, engagementové aktivity, slevy u třetích stran a za kulturou se slevou.

Doplňující informace:

  • Nástup: 1. 5. 2023, dohodou
  • Místo pracoviště: Praha - Pankrác
  • Spolupráce: hlavní pracovní poměr, možnost 2 až 3 dny pracovat z domova

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".