Tato pozice již není k dispozici.

SPECIALISTA/KA NÁBORU - interní HR tým

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Jste zkušený recruiter/ka, který se kromě náboru chce podílet i na dalších projektech v oblasti HR?

  • Náš tým se nestará pouze o kvalitní nábor, ale jsme zodpovědní i za centrální onboarding či adaptaci.
  • Pracujeme na Employer brandu a zkvalitnění Employee journey a CX (candidate experience).
  • Potkáváme se s uchazeči na veletrzích, pořádáme Hackathony a přednášíme studentům ve školách.
  • Školíme manažery v náborových dovednostech, pracujeme s online diagnostikou a jsme ambasadoři diverzity.
  • Pracujeme s daty a hledáme další cesty digitalizace našich procesů.
  • Jsme profíci, ale za všech okolností prima parta :)

O co konkrétně půjde?

  • Zajištění kompletního náborového procesu od A do Z i naopak, tedy od Zadání požadavku až po Adaptaci
  • Zodpovědnost za nábory pro svěřené útvary na centrále (specializované a administrativní pozice - např. interní audit, právní kancelář, bezpečnostní management nebo podpora obchodu).
  • Spolupráce s hiring manažery a jejich podpora (nejen) v rámci náborových potřeb.
  • Práce s online diagnostikou, zasílání testů kandidátům, interpretace výsledků a poskytovaní zpětných vazeb.
  • Nezbytná administrativa spojená s náborovou činností, reporting a prezentace dat.
  • Nad rámec náboru jako takového i práce na HR projektech – Employer branding a propagace náborových aktivit, onboarding a adaptace, studentské stáže, pracovní veletrhy a mnoho dalšího.

Co vám v začátcích pomůže a my to při výběru oceníme?

  • Můžete se opřít o předchozí zkušenosti z interního HR v oblasti náboru (pohovory i AC), ale podíváte se na něj novýma očima.
  • Pokud máte přesah do dalších HR projektů, pak je to jedině vaše plus.
  • Využíváte běžně MS Office, bez Teamsů se naše práce nyní neobejde. Výhodou je znalost aplikace Teamio, kterou budete využívat na denní bázi.
  • Najdete odvahu i nadšení zkoušet neobvyklé cesty. Umíte si stanovit priority a pohlídat, že veškeré činnosti, za které nesete zodpovědnost, proběhnou tak, jak mají.
  • Přejeme si, abyste byl/a profík, ale hlavně za všech okolností člověk – kolega, parťák i kamarád!

Co od nás můžete očekávat?

  • Tým - může to znít jako klišé, ale budete kolem sebe mít skvělou partu lidí, kteří vás podpoří nejen v začátcích.
  • Důvěra – na té stojí firemní kultura i flexibilita práce, kterou vám v našem týmu dopřejeme.
  • Učení a různorodost – každý den je jiný, budete mít možnost potkat se s inspirativními osobnostmi a přicházet s novými nápady.
  • Mobilita – i ta mezinárodní. Máme v zádech silný brand skupiny Generali, takže řada našich talentů dostává šanci vycestovat nebo se podílet na mezinárodních projektech.
  • Mobilní telefon a notebook - to je samozřejmost k tomu, abyste mohli být plně flexibilní i na home office.
  • Kromě standardních benefitů máme týden volna navíc a další volno na osobní nebo charitativní účely, stravenkový paušál, 12 000 bodů ročně Cafeterii, slevy na naše produkty a fitko přímo na budově… více už pak při našem setkání.

Jen pro doplnění:

  • Pracoviště: Na Pankráci, Praha 4.
  • Budeme rádi, když nastoupíte během září 2022, ale jsme otevřeni dohodě a počkáme na toho pravého/tu pravou.

Je to vaše vysněná práce? Pošlete nám váš strukturovaný životopis v českém jazyce nebo se s námi propojte na LinkedInu!

Těší se na vás Kristýna, Lenka, Helča, Terka, Andy, Anet a Filip.