Tato pozice již není k dispozici.

JUNIOR SPECIALISTA/KA EXTERNÍ KOMUNIKACE – PR – LINKEDIN

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Kdo jsme a koho hledáme

  • Jsme komunikační tým, který hledá kolegu či kolegyni, aby nám pomohl/a vytvářet pozitivní image naší společnosti a komunikovat také na sociální síti LinkedIn.

  • Jsi srdcem i duší komunikátor/ka?

  • Máš vztah k tématům CSR a udržitelnosti?

  • Baví Tě psaní, vymýšlení nových netradičních cest, jak sdělit různá témata?

  • Máš přehled o tom, na co lidé aktuálně slyší?

  • Možná hledáme Tebe!

Co je náplní práce

  • Spolupráce se zkušenými kolegy (manažerka externí komunikace a tiskový mluvčí) - např. psaní tiskových zpráv, PR článků, PR projektů, komunikace novinek, spolupráce s PR agenturou
  • Odpovědnost za firemní LinkedIn profily a podpora kolegů v rámci využívání LinkedIn
  • Zviditelňování CSR projektů a sponzoringových aktivit společnosti
  • Spolupráce při tvorbě mediálních analýz, nahazování článků na web, udržování aktualizovaných databází

Co je k práci potřeba

  • Talent a nadšení pro (písemnou) komunikaci
  • Praktická zkušenost v copywritingu
  • Vzdělání či praxe v oblasti PR a komunikace výraznou výhodou
  • Vztah k CSR aktivitám
  • Vynikající psaná i mluvená čeština
  • Schopnost běžné komunikace a zpracování písemných podkladů v angličtině
  • Aktivní uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word, Power Point)
  • Pečlivost a samostatnost - zkušenost s vedením menších projektů

Co Ti můžeme nabídnout

  • Atraktivní a rozmanitou práci, v níž můžeš realizovat svoje nápady
  • Budeš se podílet na aktivitách, které skutečně pomáhají tam, kde to má smysl
  • Pozici ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Přátelský tým, férový přístup
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 5 sick days, 2 dny dobrovolnictví, 12000Kč ročně v Cafeterii, příspěvky na penzijní a životní pojištění, výrazné zaměstnanecké slevy, pestrý vzdělávací program atd.)

Doplňující informace

  • Místo pracoviště: Praha Pankrác + možnost práce z domova (až 3 dny týdně)
  • Termín nástupu: dohodou
    Jestli Tě pozice zaujala, napiš nám proč a přilož svůj životopis, rádi se o Tobě dozvíme více.

CustomerCategory

marketing

Obrázek v inzerátu

detail-4

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".