Tato pozice již není k dispozici.

Online Sales & Performance Marketing Manager

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Kdo jsme

  • Jsme tým Online prodeje a výkonnostního marketingu v nejsilnější pojišťovně na trhu.
  • Staráme se o weby Generali, online prodejní i brandové kampaně, sponzoringové aktivity a digitální projekty (kreativní i mediální část).
  • Pracujeme s největší audience na trhu – naše weby navštíví měsíčně miliony lidí, máme například největší facebookovou stránku mezi pojišťovnami.
  • Stále optimalizujeme výkon online sjednavačů, kalkulaček pojišťění či srovnávačů produktů, podílíme se na digitálních projektech a na vývoji mobilních aplikací.
  • Pracujeme na velkých projektech ve spolupráci se skupinou i na menších online iteracích, které podporují obchod a budování brandu. Vždy máme dost prostoru realizovat nápady, které pomáhají klientům i nám, jako www.stacimalo.cz, www.generaliceskaprofi.cz.

Koho hledáme

Potřebujeme šéfa, nebo šéfovou, který/á

  • nastaví a odřídí online marketingovou strategii v kontextu digitalizace Generali,
  • nás povede k ještě lepším online prodejním výsledkům,
  • bude zodpovídat za digitální vizibilitu fimy,
  • zastřeší spolupráci s agenturami (performance, media, UX),
  • dokáže správně uchopit téma lead managementu a podpory obchodu,
  • pomůže nastartovat klíčový projekt zaměřený na propojování online a offline dat,
  • dokáže plynně komunikovat v angličtině s Generali group,
  • má 5+ let zkušeností v online salesu a performance marketingu,