Tato pozice již není k dispozici.

MANAŽER/KA KLÍČOVÝCH KLIENTŮ

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Jste komunikativní a berete práci zodpovědně? Víte, co obnáší péče o klíčové firemní klienty a rád/a se posouváte vpřed? Chcete být součástí jedničky na trhu v pojišťovnictví? Pak hledáme právě Vás!

Co by bylo vaším hlavním úkolem:

  • Obchodní podpora prodeje produktů v oblasti zaměstnaneckých výhod (Employee Benefits) pro firemní klientelu
  • Vyhledávání obchodních příležitostí v této oblasti (zejména životního pojištění)
  • Jednání ve firmách a přímá podpora obchodníků při jednání
  • Školení a prezentace produktů u obchodních partnerů a vlastní distribuce
  • Tvorba nabídek a kalkulací pro firemní klientelu
  • Spolupráce s vedením obchodu a specialisty externích společností

Co je pro nás důležité:

  • Znalost pojišťovnictví, pojistného trhu a milé vystupování
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti.
  • Schopnost vyjednávání a umět rozhodovat
  • Analytické myšlení, odolnosti vůči stres a skvělý time management
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co vám naopak můžeme nabídnout:

  • Přátelský tým kolegů, o které se můžete opřít, a super šéfa k tomu
  • Různorodou práci, při které se nebudete nudit
  • Flexibilitu a homeoffice
  • Možnost kariérního růstu ve velké a stabilní mezinárodní společnosti
  • Propracovaný adaptační plán spolu s možností interního vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelskou kulturu společnosti
  • Bohatý systém benefitů

Benefity:

  • 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví! Protože víme, že odpočinek je potřeba.
  • FLEXIBILITA: Jste ranní ptáče, nebo naopak noční sova? Oceníte dřívější začátek, nebo naopak pozdější start? Nastavte si to podle sebe a toho, co vám vyhovuje!
  • SMARTWORKING: Preferujete chození do kanceláře, nebo kombinaci s prací z domova? Homeoffice u nás není passé.
  • CAFETERIE: Bonus ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém cafeterie vám přináší možnost relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. To se hodí!
  • STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo, a proto se můžete těšit na 77 Kč za každý odpracovaný den k vaší čisté mzdě.
  • POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na naše produkty, až do výše 50%.
  • ABY NEBYLA NUDA: Multisport karta, běžecký klub, interní sportovní ligy, engagementové aktivity, slevy u třetích stran a do divadla se slevou.

Nabízíme:

  • Termín nástupu: dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".