Tato pozice již není k dispozici.

LIKVIDÁTOR/KA POJIŠTĚNÍ MAJETKU PODNIKATELŮ

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Zajímáte se o pojištění? Chcete řešit škody na stavbách, zařízení, elektronice nebo okrajově strojních zařízeních? Baví vás detektivní práce? Máte schopnost prosazovat jiný názor nebo stanovisko? Dokážete laikovi vysvětlit odbornou věc? Rozhodujete se samostatně a nebojíte se přijmout odpovědnost? Pokud máte chuť učit se novým věcem a stát se odborníkem v oblasti likvidace, budeme se těšit na setkání.

A proč hledáme do různorodého a hlavně stabilního týmu Tomáše, který má 14 členů parťáka/čku? Jde o fajn lidi, kteří se podporují, věří si, umí si užít pravidelné neformální setkání a právě nyní jim někdo klíčový do party chybí. Jste to Vy?

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Řešit pojistné události v oblasti majetku podnikatele, obcí, měst, krajů. Jedná se o škody na stavbách, vybavení, movitých věcech, elektronice, a jiné.
  • Samostatně zpracovávat administrativu likvidace a řešit požadavky klienta, provádět výpočty škody, výplaty pojistného plnění.
  • Poskytovat informace klientům o potřebných krocích a postupech nutných k vyřízení pojistné události prostřednictvím telefonu, mailu, chatu.
  • Aktivně hledat nejlepších řešení likvidace pojistných událostí.
  • Pracovat s interními systémy, programy pro výpočet škod na stavbách.
  • Budete pracovat v kanceláři nejde o práci v terénu.
  • Rozšiřovat své znalosti a bavit se.

CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou, anebo VŠ vzdělání technického směru, případně praxe ve stavebním oboru – vhodné i pro absolventy.
  • Velmi dobré komunikační dovednosti, časovou flexibilitu, empatii, zodpovědnost.
  • Překážky jsou pro vás výzva k posunu vpřed nebo k hledání řešení.
  • Schopnost samostatně řešit problémy a rozhodovat se, pečlivost, časová flexibilita.
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office - MS Excel, MS Word, Outlook).

CO ZA TO MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Přátelský tým kolegů, o které se můžete vždy opřít, a super šéfa k tomu.
  • Různorodou práci, při které se nebudete nudit a možnost učit se stále něco nového.
  • Možnost kariérního růstu ve velké a stabilní mezinárodní společnosti a dalšího rozvoje v rámci celé skupiny Generali, např. při rotacích, stážích či stínování.
  • Propracovaný adaptační plán spolu s možností interního vzdělávání.
  • Možnost práce z domova 2 až 3 dny v týdnu
  • Bohatý systém benefitů.

BENEFITY

  • ODBORNÉ ZAŠKOLENÍ pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe z pojišťovnictví
  • 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví! Protože víme, že odpočinek je potřeba.
  • FLEXIBILITA: Jste ranní ptáče, nebo naopak noční sova? Oceníte dřívější začátek, pozdější start? Nastavte si pracovní dobu, jak vám vyhovuje!
  • SMARTWORKING: Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova? Homeoffice u nás není pasé.
  • CAFETERIE: Bonus ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém cafetérie vám přináší možnost relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. To se hodí!
  • STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 92 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
  • POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny, až do výše 50%.
  • ABY NEBYLA NUDA: Multisport karta, běžecký klub, interní sportovní ligy, engagementové aktivity, slevy u třetích stran a za kulturou se slevou.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

  • Pracoviště: Hodonín nebo Brno - Královo Pole
  • Nástup: 1. 4. 2023 nebo dohodou
  • Smlouva: na hlavní pracovní poměr

Těšíme se na vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".