Tato pozice již není k dispozici.

IT Analytik/Analytička

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Aktuálně do našeho týmu, pro vývoj platebních a provizních systémů, hledáme IT Analytika/Analytičku.

Co u nás budete jako IT Analytik dělat:

  • IT analytik samostatně analyzuje požadavky (obchodní, procesní, bezpečnostní, apod.) a podle toho navrhuje částí informačních systémů a jejich celků.
  • Jako analytik se budete zabývat nejen technickým provedením, ale také funkčními požadavky a legislativními podmínkami.
  • Bude Vás čekat analýza středně velkých až velkých požadavků na změny a rozvoj svěřených a souvisejících aplikací.
  • Konkrétně budete provádět návrhy řešení, detekovat dopady do svěřených aplikací a naceňování.
  • Také budete vytvářet a udržovat dokumentaci (funkční, logická architektura, uživatelská).

Jaké jsou naše požadavky:

  • 3 roky praxe v oboru na pozici IT analytik případně vývojář nebo tester (velkou výhodou).
  • Analytické myšlení a koncepční myšlení (strukturovaný pohled, analýza systému včetně syntézy, dekompozice problematiky).
  • Znalost architektury relační (případně objektově orientované) databáze a modelovacího jazyka pro specifikaci, visualizaci, konstrukci a dokumentaci artefaktů SW systémů (např. UML).
  • Praktická znalost SQL.
  • Zkušenost s vývojem aplikací a tvorbou dokumentace SW.
  • Orientace v business problematice pojišťovnictví je výhodou.

Co vám můžeme nabídnou:

  • Velmi přátelské a inspirující prostředí, kde získáte mnoho zkušeností.
  • Samostatnou a rozmanitou práci s moderními aplikacemi.
  • Zajímavé finanční ohodnocení širokou paletu benefitu, kde si vybere každý (pár příkladů: 5 týdnů dovolené + dalších 5 dní volna, benefitní systém Kafeterie (12.000 Kč ročně), karta MultiSport, cestovní pojištění na 1 rok na celý svět za 100 Kč i pro rodinné příslušníky, stravenkový paušál, slevy u různých obchodních partnerů a celá řada dalších).
  • Možnost rozvoje a růstu (řada školení a kurzů).
  • Zázemí silné a stabilní finanční instituce.

Dopňující informace

  • pracoviště: Praha + Home Office
  • nástup: Dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.