Tato pozice již není k dispozici.

C# .NET Developer - HPP /IČO

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Láká Vás vývoj platebních a investičních systémů na platformě .NET? Máte už nějaké zkušenosti a chcete se posunout dál? Baví Vás sdílet své znalosti a zkušenosti s kolegy?
Potom pro Vás máme zajímavou práci v příjemném prostředí, kde se budete moct hodně naučit.

Co Vás bude čekat:

  • Pracujeme agilně s 14denními sprinty.
  • Vaším úkolem bude především údržba a rozvoj komplexního provizního a platebního systému na platformě .NET.
  • Budete mít na starosti jak klientskou tak serverovou část.
  • Spolupráce při analýze a testování SW.
  • Tvorba SW a technické dokumentace.

Jaké jsou požadavky na pozici:

  • Velmi dobrá znalost platformy .NET a jazyka C#.
  • Výborná znalost principů relačních databází a SQL.
  • Přehled v technologiích WCF, WPF.
  • Ochota učit se nové technologie.
  • Aktivní a samostatný přístup k řešení zadaných úkolů.
  • Týmový hráč

Výhodou:

  • Znalosti z oblasti architektury a design patterns.
  • Zkušenosti s WF, nHibernate a databází MSSQL.
  • Znalosti z oblasti telco či banking či pojišťovnictví.
  • Znalost UML a práce s CASE nástroji.
  • Znalosti v oblasti projektových metodik (SCRUM, RUP …).

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Velmi přátelské a inspirující prostředí, kde získáte mnoho zkušeností.
  • Rozmanitou a tvůrčí práci s nejmodernějšími .NET technologiemi.
  • Zajímavé finanční ohodnocení širokou paletu benefitu, kde si vybere každý (pár příkladů: 5 týdnů dovolené + dalších 5 dní volna, benefitní systém Kafeterie (12.000 Kč ročně), karta MultiSport, cestovní pojištění na 1 rok na celý svět za 100 Kč i pro rodinné příslušníky, stravenkový paušál, slevy u různých obchodních partnerů a celá řada dalších).
  • Možnost rozvoje a růstu (řada školení a kurzů).
  • Zázemí silné a stabilní finanční instituce.

Dopňující informace

  • pracoviště: Praha + Home Office
  • nástup: Dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".