Tato pozice již není k dispozici.

BI analytik

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Máte rádi data?

  • A co takhle moře, nebo spíše oceán dat?
  • MÁTE UŽ V BI ANALÝZE ZKUŠENOSTI, nebo JSTE TEPRVE NA ZAČÁTKU?
  • Zkušeným plavcům v datovém oceánu nabídneme prostor a vybavení, aby se mohli realizovat.
  • Pro úplné juniory, kteří znají základy SQL, máme připravený systém zaškolení a ochotné kolegy.

Kdo jsme?

  • Datový sklad (DWH) STAVÍ JEDNOTNOU DATOVOU ZÁKLADNU nad miliardami záznamů z primárních systémů. Jeho úkolem je zajistit, aby všechna data byla na jednom místě v jednotné logice připravena pro uživatele napříč společností.
  • DWH má několik týmů a jasně vymezené role: analytik má zásadní roli v celém DWH. Je spojnicí mezi byznys uživateli a ostatními kolegy v týmu DWH. Analytici o datech přemýšlí, dokumentují, tvoří zadání pro vývojáře a testují. Vývojáři programují. Reportéři nad čistými daty staví reporty. Vše je řízeno projektovým řízením: úkoly se zadávají v splnitelným rozsahu s rozumnými deadliny .

Koho hledáme?

Do týmu BI ANALÝZY A ROZVOJ DWH hledáme analytika, jehož úkolem bude zejména:

  • pochopení datové potřeby businessu za pomoci hlavního analytika, základní orientace v businessu pojišťovny,
  • integrace dat (z analytického pohledu) do jednotlivých vrstev datového skladu,
  • pracování funkčního zadání pro vývojáře a následná komunikace s vývojem,
  • testování vyvinutého řešení nad daty,
  • analýza a řešení provozních problémů a incidentů.

Co je k práci potřeba?

  • VŠ vzdělání (technické/ekonomické preferováno).
  • Logické a analytické myšlení
  • Znalost SQL (JOIN, GROUP BY, WHERE)
  • Pečlivost a zaměření na detail
  • Proaktivita a komunikační dovednosti: schopnost získat, pochopit, strukturovat a předat informace
  • Schopnost se stále učit a zvládat vysoké pracovní tempo
  • Orientace v pojišťovnictví výhodou

Jak je to se zapracováním?

  • Nového kolegu či novou kolegyni zaškolí buddy a expertní člen týmu a je pro něj připravena systematická podpora formou konzultací a školení.
  • Zkušený člověk se v novém prostředí zorientuje rychleji, pro juniora část zaškolování přizpůsobíme jeho tempu, následná podpora hlavních analytiků bude dlouhodobá (rok, maximálně dva:)) .
  • Velkou část předávání zvládneme online, ale pokud je to možné, preferujeme osobní kontakt.

Proč kolegové pracují na této pozici?

  • „Pracuji tu, protože mě to baví, učím se nové věci a práce mě nutí přemýšlet.“
  • „Vidím za sebou odvedenou práci, kterou využijí kolegové z ostatních oddělení. Cítím se být užitečná.“
  • „Máme bezvadný tým, kolegové jsou ochotní, do práce se těším.“
  • Velkým benefitem je mentoring juniorů, který zahrnuje zaškolení expertním členem týmu a systematickou podporu formou konzultací a školení.

Co nabízí Generali Česká pojišťovna?

  • Zázemí nejstarší a největší pojišťovny v ČR a mezinárodní skupiny Generali

  • Prostor pro kariérní rozvoj

  • Flexibilní pracovní dobu a využití home office (dle potřeby, resp. nutnosti)

  • Bohatý systém benefitů (ročně 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, 2 dny na dobrovolnictví, flexibilní pracovní dobu, Cafeterii, multisportku, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty GČP a partnerů…)

  • Pracoviště: Praha 4 – Pankrác (resp. Home-office)

  • Nástup: dohodou

Zaujala Vás tato volná pozice? Chcete na ní být právě Vy?
Prosím, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".