Tato pozice již není k dispozici.

BI Analytik - Reporting

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Jste to Vy?

  • Máte rád/a data, čísla a výzvy.
  • Rozumíte si s SQL ('MSSQL', 'Teradata', 'Oracle').
  • Jsou vám blízká slova Pojišťovnictví, Reporting, Datový sklad.
  • Už aspoň trochu víte, jak funguje datový sklad, a dokážete být datovým parťákem různých oddělení napříč pojišťovnou.

Kdo jsme my?

  • Jsme reportingový tým DWH a hledáme možná právě Vás.
  • Juniora doškolíme, seniorovi dáme prostor pro seberealizaci

Co budete mít na starosti?

  • Komunikaci s interními zadavateli, analýzu jejich potřeb a návrh vhodných reportingových řešení
  • Výběr dat z databáze, přípravu reportů a datových kostek
  • Zastřešování datové oblasti na zajímavých projektech napříč celou firmou
  • Správu a ladění výkonnosti celého reportingového řešení, (budete-li chtít)
  • Práci s technologiemi MS SQL Server, Teradata, Power BI

Očekáváme od Vás

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické preferováno)
  • Základní znalost SQL jazyka
  • Schopnost komunikovat s interními zadavateli o jejich požadavcích
  • Ochotu a schopnost učit se novým věcem
  • Samozřejmě, jsme připraveni Vám v začátcích pomoci

Na co se můžete těšit

  • Budete pracovat v pojišťovně, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují.
  • Jsme přátelský tým, od kterého se toho můžete hodně naučit.
  • Budete mít dobrý pocit z toho, že má Vaše práce smysl.
  • Jde nám o to, aby se Vám u nás líbilo a dobře pracovalo, postaráme se proto i o vzdělávání a odborný růst.
  • Máme bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 5sick days, 2 dny dobrovolnictví, 12000Kč ročně v Cafeterii, příspěvky na penzijní a životní pojištění, výrazné zaměstnanecké slevy, pestrý vzdělávací program atd.)

Doplňující informace:

  • Pracoviště: Praha 4 - Pankrác (home office dle potřeby/ nutnosti)
  • Nástup: Ihned/dohodou

Je to opravdu práce přesně pro Vás? Napište nám proč a pošlete svůj životopis. Děkujeme a těšíme se, že Vás poznáme.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".