Tato pozice již není k dispozici.

Zástupce/kyně marketingového ředitele

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty a zařídíme i prodeje. Podstatnou součástí je taky marketingový tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho vlastně hledáme?
Do našeho týmu plného kreativců bychom rádi přivítali nového kolegu/kolegyni s velkou vášní pro marketing. Hledáme rozeného lídra s týmovým duchem. Nebojíte se zodpovídat za svá rozhodnutí a výsledky ostatních členů týmu? Dokážete vše zorganizovat, stanovit si priority a dotahovat věci do konce? Máte prokazatelné zkušenosti s vedením týmu a projektové řízení vám také není cizí? Ta k se nám ozvěte, hledáme právě vás.

Co bude vaší náplní práce:

  • zodpovědně povedete marketingový tým a přidělené projekty,
  • budete zodpovídat za výsledky týmu i za svou práci a dosledovávat úkoly jednotlivých členů týmu,
  • optimalizace a zavádění nových procesů,
  • kontrola a delegování práce,
  • komunikace a spolupráce s externími i interními marketingovými specialisty,
  • pravidelný report vedení.

Požadavky na pozici

Určitě se přihlaste, pokud:

  • máte zkušenost s vedením týmu,
  • máte více než 2letou zkušenost na obdobné pozici s prokazatelnými výsledky,
  • vás výše popsaná náplň práce zaujala a bavila by vás,
  • nechybí vám zkušenost s vedením a koordinací projektů,
  • máte organizační schopnosti a time management v malíčku,
  • máte kreativní nápady a dokážete je aplikovat v praxi,
  • zvládáte pracovat samostatně i v týmu a jít ostatním příkladem,
  • máte trpělivost, důslednost, smysl pro pořádek.

Co byste měl/a splňovat?

  • dokážete si určit priority, dodržovat termíny a dotahovat věci do konce,
  • máte agilní projektový přístup, jste prolidský/á a komunikativní,
  • orientace v online i offline marketingovém prostředí (výhodou),
  • znalost G-suite prostředí (Google: e-mail, disk, textové soubory, tabulky…).

Co nabízíme?

  • přátelský tým lidí, v němž se vzájemně podporujeme,
  • prostor pro sebeuplatnění, realizaci vlastních nápadů,
  • možnost pracovního i osobního růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy,
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí,
  • stravenky, teambuildingy, kartu Multisport, 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál,
  • možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti.

Nástup:dle domluvy :)
Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)
Forma spolupráce: HPP

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".