Tato pozice již není k dispozici.

Zástupce HR Recruiting Managera

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty i „nakopnout” marketingové kampaně. Podstatnou součástí je taky HR tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?
Baví vás administrativní práce? Máte zkušenosti s HR administrativou a chcete je předávat dále? Jste pečlivý/á a dotahujete svěřené úkoly vždy až do konce? Výborně! Pokud jste si odpověděl/a na tyto otázky kladně, tak jste přesně tím/tou, koho hledáme do našeho týmu HR týmu. Pošlete nám své CVčko a přijďte se s námi seznámit!

Co bude náplní vaší práce?

  • administrativní vedení kompletní personální agendy firmy,
  • přijímání nových zaměstnanců a administrativa s tím související (smlouvy, bezpečnost, návštěva lékaře…),
  • administrativní tvorba podkladů k ukončení pracovního poměru a následné vyřízení všech náležitostí,
  • kontrola docházkového systému a zaměstnaneckých výkazů, tvorba reportů pro vedoucí oddělení,
  • chystání mzdových podkladů pro účetní oddělení (mzdy, dovolené, nemocenské…),
  • tvorba předávacích protokolů a následné předávání pracovních pomůcek,
  • administrativní starost o zaměstnanecké benefity (stravenky, Multisport…),
  • kontrola dodržování procesů a stanovených termínů,
  • rozdělování práce podřízeným zaměstnancům a kontrola zadaných úkolů,
  • plné zastupování managera v případě jeho nepřítomnosti,
  • školení nových zaměstnanců dle potřeb oddělení,
  • tvorba nových procesů a optimalizace stávajících,
  • řešení krizových situací oddělení.

Požadavky na pozici

Určitě se přihlaste, pokud

  • vás výše popsaná náplň práce zaujala a bavila by vás,
  • hledáte práci, jejíž náplní je administrativa spojená s HR,
  • jste pečlivý/á a dokážete převzít zodpovědnost za zadané úkoly.

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • alespoň 2 roky zkušeností v HR administrativě,
  • schopnost komplexně myslet a komplexně přistupovat k úkolům,
  • pečlivost a ochota učit se,
  • flexibilita a odolnost vůči stresu,
  • loajální a profiremní člověk,
  • zkušenost s vedením/zastupováním výhodou,
  • výborné komunikační dovednosti,
  • smysl pro fair-play,
  • týmový hráč.

Co nabízíme?

  • přátelský tým lidí, v němž se vzájemně podporujeme,
  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů,
  • možnost pracovního i osobního růstu,
  • kompletní kancelářské zázemí,
  • stravenky, teambuildingy, kartu Multisport, 5 týdnů dovolené,
  • možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti.

Nástup: ihned
Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)
Pracovní poměr: HPP