Tato pozice již není k dispozici.

Zástupce Front Office managera

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty i „nakopnout” marketingové kampaně. Podstatnou součástí je oddělení Front Office, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?
Do našeho týmu hledáme novou kolegyni / nového kolegu, která/ý se nezalekne zodpovědnosti za správu firemních prostor, stejně jako péče o návštěvníky firmy, či jejího vedení. Jste pečlivý/á a systematický/a? Nebojíte se vést tým lidí? Tak hledáme právě vás!

Co bude náplní vaší práce?

  • vedení týmu, předávání zpětných vazeb na jeho činnost a aktivní spolupráce na zlepšování výsledků,
  • kontrola a dosledování úkolů jednotlivých členů týmu,
  • zavádění a optimalizace nových procesů,
  • řešení nenadálých situací na Front Office,
  • pravidelný reporting aktivit vedení,
  • starost o příchozí návštěvníky firmy,
  • asistence vedení společnosti a starost o něj,
  • starost o firemní prostory,
  • starost o kancelářské potřeby,
  • vedení týmu Front Office (recepce, asistenti Front Office),
  • úvodní a průběžné školení členů týmu,
  • práce s hotovostí, přiřazenou platební kartou a firemní pokladnou,
  • řízení automobilu na krátkých služebních cestách,

Požadavky na pozici

Určitě se přihlaste pokud,

  • vás popsaná náplň práce zaujala a bavila by vás,
  • jste samostatný/á, pečlivý/á a umíte převzít zodpovědnost za svou práci i práci týmu,
  • máte milé a reprezentativní vystupování s velmi dobrými komunikačními schopnostmi,
  • zvládnete dosledovat úkony v týmu,
  • máte předchozí zkušenost s obdobnou pozicí.

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • samostatně ovládat počítač a umět pracovat v Google prostředí: e-mail, disk, textové dokumenty a tabulky, kalendář, formuláře, prezentace,
  • být flexibilní a odolný/á vůči stresu,
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Co nabízíme?

  • přátelský tým lidí, v němž se vzájemně podporujeme,
  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů,
  • možnost pracovního i osobního růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy,
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí,
  • stravenky, teambuildingy, kartu Active pass, 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál,
  • možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti.

Nástup: Ihned
Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)
Pracovní poměr: HPP

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".