Tato pozice již není k dispozici.

Specialista na vztahy s veřejností

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty i „nakopnout” marketingové kampaně. Podstatnou součástí je taky HR tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho vlastně hledáme?
Jste charismatická osobnost s výbornými komunikačními a prezentačními schopnostmi, která dokáže přirozeně reprezentovat naší firmu? Zároveň dokážete pokorně navazovat vztahy s potenciálními partnery ze středoškolského a vysokoškolského prostředí? Angličtinu máte skoro na úrovni svého rodného jazyka? Přihlaste se k nám! :)

Co bude vaší náplní práce?

  • ve Vaší kompetenci bude kompletní koordinace účasti na pracovních veletrzích,
  • čeká Vás také pravidelná komunikace se studijními odděleními jednotlivých univerzit, popřípadě studentským parlamentem, v rámci erasmu a stáží,
  • budete zajišťovat prezentaci naší firmy (firemní kultury) a volných pozic na vysokých a středních školách,
  • účast na výběrových řízeních s anglicky mluvícími uchazeči,
  • práce s firemním CRM systémem (evidence kontaktů ze středních a vysokých škol),
  • a v neposlední řadě budete mít na starost organizaci trainee programů.

Požadavky na pozici

Určitě se přihlaste, pokud

  • máte zkušenost s koordinací či organizací různých typů událostí,
  • Vám nechybí příjemné, profesionální vystupování a prezentační schopnosti,
  • máte vynikající znalost psané i mluvené češtiny a angličtiny (minimální úroveň C1),
  • vlastníte ŘP sk. B a jste aktivní řidič,
  • umíte přirozeně navazovat a budovat pracovní vztahy (nejlépe v oblasti B2C),
  • máte zkušenost ze středoškolského či vysokoškolského prostředí (např. studijní referent/ka, člen/ka studentského parlamentu apod.),
  • jste flexibilní z hlediska času i lokality.

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • umět jednat s lidmi a hlavně se před nimi nebát vystupovat,
  • komunikaci zvládáte na výbornou,
  • mít touhu přicházet s novými nápady a chtít věci neustále zlepšovat,
  • znalost G-suite prostředí (Google: e-mail, disk, textové soubory, tabulky,…).

Co nabízíme?

  • skvělý tým, který vás vždy podrží a poradí vám,
  • zaškolení v rámci pozice,
  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů,
  • možnost pracovního i osobního růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy,
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí,
  • možnost účastnit se školení a dále se vzdělávat v oborech, které vás zajímají,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • stravenky, teambuildingy, kartu Multisport,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál,
  • možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti.

Nástup: dle domluvy :)
Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)
Forma spolupráce: HPP