Tato pozice již není k dispozici.

Ředitel externí distribuce pro Brno

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?

Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, ale dokážeme i „nakopnout” marketingové kampaně. Podstatnou součástí je taky obchodní tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?

Hledáme člověka, který bude mít na starosti tým Key Account Managerů, kteří mají za úkol akvizici a péči o finanční skupiny a sítě, které spolupracují s naší investiční skupinou.
Nese zodpovědnost za jejich výsledky ve spolupráci s klíčovými partnery.
Vytváří ve spolupráci s marketingovým oddělením, back officem a oddělením obchodní péče pro ně podporu, materiály, onboarding.

Co bude náplní vaší práce?

  • Mít zodpovědnost za výsledky externí distribuce,
  • vyhledávat nové trhy v zahraničí,
  • vést a motivovat svůj tým i partnery společnosti,
  • uspět pomocí toho, že budete pomáhat uspět jiným ať už KAM, nebo externím partnerům,
  • podílet se na tvorbě výjimečných investiční produktů pro retail i privátní klientelu
  • prezentovat a školit,
  • akvizovat schopné lidi do týmu.

Požadavky na pozici

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • Zkušenosti a výsledky při vedením týmu
  • tah na branku a touha uspět,
  • schopnost delegovat úkoly,
  • minimálně základní znalost finančního trhu a ochota se v tomto směru dále rozvíjet,
  • procesní přemýšlení - umíte věci poskládat do logických souvislostí,
  • sebereflexe - jste si vědom/a svých silných i slabých stránek a umíte s nimi pracovat,
  • umíte řídit perfektně sám sebe, proto abyste mohl řídit ostatní
  • anglický jazyk
  • aktivní řidič s ochotou cestovat
  • výhodou - znalosti dalších jazyků, zkušenosti z finančního poradenství

Co nabízíme?

  • příjemný tým lidí,
  • možnost osobního i kariérního růstu,
  • rádi si poslechneme vaše nápady,
  • pracovní dobu máte, po zapracování, dle domluvy, pracujeme 8 hodin,
  • kávy a čaje kolik kdo vypije a voda, ta se u nás filtruje,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • možnost různých školení a teambuildingů,
  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál,
  • hardware k práci.

Nástup: dle domluvy
Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)
Pracovní poměr: HPP, IČ