Tato pozice již není k dispozici.

Projektový/á specialista/ka pro e-commerce

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty a zařídíme i prodeje. Podstatnou součástí je taky marketingový tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?
Do našeho týmu hledáme schopného projekťáka. Pohybujete se ve světě e-commerce? Analytické myšlení vám není cizí? Máte skvělé organizační a komunikační schopnosti? Jste rozený vůdce, co jde druhým příkladem? Přihlaste se a staňte se součástí našeho týmu!

Co bude náplní vaší práce?

  • zodpovědně vést tým a přidělené projekty,
  • zodpovídat za výsledky týmu i za svou práci,
  • dohlížet na úkoly jednotlivých členů týmu, externích firem a jednotlivců,
  • stanovit a dodržovat termíny,
  • optimalizovat a zavádět nové procesy,
  • pravidelný report výsledků jednotlivých firem jednatelům,
  • analýza rizik a jejich předcházení,
  • hledání a analýza nových e-commerce příležitostí,
  • spolupráce s marketingovým týmem.

Požadavky na pozici

Určitě se přihlaste, pokud máte

  • zkušenosti s vedením webových projektů (výhodou),
  • zkušenost ze světa e-commerce (výhodou),
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • analytické myšlení,
  • znalost Google prostředí (disk, e-mail, textové dokumenty a tabulky, kalendář),
  • základní znalost Google Analytics a online marketingu (výhodou),
  • chuť pracovat samostatně a jít ostatním příkladem.

Co nabízíme?

  • přátelský tým lidí, v němž se vzájemně podporujeme,
  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • osobní a kariérní rozvoj,
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí,
  • stravenky, teambuildingy, kartu Multisport, 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál,
  • možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti.

Nástup: Ihned
Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)
Pracovní poměr: HPP, IČ