Tato pozice již není k dispozici.

Projektový/á asistent/ka

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty i „nakopnout” marketingové kampaně. Podstatnou součástí je tohle oddělení, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?
Nabízíme placenou brigádu projektového asistenta/projektové asistentky. Náplní práce je administrativní, organizační a komunikační pomoc vedení firmy a projektovým koordinátorům. Asistent/ka bude zaškolen/a v interním CRM systému pro jednoduché úkony. Volání a e-mailová komunikace s klienty jednotlivých projektů bude tvořit další část z denní náplně v práci. Seznámíte se se spoustou zajímavých projektů, pomocí kterých můžeme společně změnit svět. Na této pozici je třeba odpracovat alespoň 20 hodin týdně, z nichž většinu strávíte přímo v kanceláři s projektovými koordinátory. Pokud Vás zmíněná náplň práce oslovila a chcete se podílet na rozvoji našich projektů, tak neváhejte a pošlete nám své CV!

Co bude náplní vaší práce?

  • kontrolování emailů jednotlivých projektů,
  • správa telefonního čísla ke svěřeným projektům,
  • zapisování kontaktů do tabulky a interního CRM systému,
  • telefonická a emailová komunikace s klienty,
  • zaznamenávání procesních postupů při projektech,
  • domlouvání meetingů a správa kalendáře,
  • ad-hoc úkoly.

Požadavky na pozici

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • mít znalost MS Office a nástrojů G-Suite prostření,
  • být zodpovědný/á a důsledný/á,
  • umět příjemně vystupovat a mít a velmi dobré komunikační schopnosti,
  • mít organizační schopnosti.

Co nabízíme?

  • skvělý tým, který vás vždy podrží a poradí,
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí,
  • prvotřídní kanceláře v budově Vienna Pointu,
  • ovocné středy,
  • neomezená konzumace kávy a čaje na pracovišti,
  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál,
  • dog-friendly kanceláře.

Nástup: ihned
Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)
Pracovní poměr: DPP

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".