Tato pozice již není k dispozici.

PPC Specialista/ka

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?

Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty a zařídíme i prodeje. Podstatnou součástí je také marketingový tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?

Do našeho marketingového týmu hledáme nového člena, který nás potěší svou přítomností, nápady a skvělými schopnostmi v oblasti PPC.

Co bude náplní vaší práce?

  • tvorba, nastavení a správa PPC kampaní (Sklik, Google Ads, Facebook Business Manager a Bing) s ohledem na produkt a konkrétní projekt,

  • textace reklamních kampaní a jejich neustálé zdokonalování,

  • vyhodnocení kampaní a reporting vedení.

Požadavky na pozici

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • umět nastavovat, optimalizovat a vyhodnocovat PPC kampaně (hlavně v Skliku, Google Ads, Facebook Business Manageru a Bingu),

  • ovládat automatizaci v PPC, ideálně znalost skriptů (výhodou, nikoliv podmínkou),

  • zvládat zpracování reportingu v Google Data Studiu,

  • mít znalost práce se zbožovými srovnávači (Heuréka, Zboží.cz a dalšími),

  • umět pracovat s XML feedy,

  • mít praxi aspoň prokazatelný jeden rok,

  • ovládat Sklik, Google Ads, Google Analytics a Business manager,

  • umět otextovat reklamu, psát poutavé reklamy.

Co nabízíme?

  • přátelský tým lidí, v němž se vzájemně podporujeme,

  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů,

  • možnost pracovního i osobního růstu,

  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy,

  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí,

  • stravenky, teambuildingy, kartu Multisport, 5 týdnů dovolené,

  • možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti,

  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál.

Nástup: dle domluvy :-)

Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)

Pracovní poměr: HPP, IČ.