Tato pozice již není k dispozici.

Odborný/á asistent/ka s pokročilou angličtinou

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty i „nakopnout” marketingové kampaně. Podstatnou součástí je taky Back Office tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho vlastně hledáme?
Hledáme nového kolegu / novou kolegyni, který/á má v malíčku veškerou smluvní dokumentaci. Jste pečlivý/á, systematický/a, baví vás práce s čísly? Nebojíte se zvednout telefon a pomoci klientovi s jeho dotazy nejen v českém, ale i v anglickém jazyce? Tak hledáme právě vás!

Co bude vaší náplní práce?

  • sepisování a správa smluvní dokumentace (firemní smlouvy, potvrzení, výpisy,…) na základě dodaných klientských dat, kontrola správnosti smluv a jejich další evidence (dokumenty jsou v anglickém jazyce),
  • tvorba pravidelných reportů obchodních výsledků,
  • práce s firemním klientským systémem (CRM je v českém jazyce),
  • telefonická a e-mailová komunikace v anglickém jazyce s obchodníky, firemními partnery a klienty (za účelem tvorby smluv pro investory),
  • párování plateb s firemním účtem a smlouvami, odesílání pravidelných firemních plateb,
  • zápis obchodnických porad a následné sledování úkolů obchodníků.

Požadavky na pozici

Určitě se přihlaste, pokud

  • máte zkušenosti se sepisováním smluv a dokážete se v jejich prostředí orientovat,
  • vás popsaná náplň práce zaujala a bavila by vás,
  • jste samostatný/á, pečlivý/á a zodpovědný/á,
  • jste milý/á, reprezentativní a s velmi dobrými komunikačními schopnostmi.

Co byste měl/a splňovat?

  • předchozí zkušenost na administrativní pozici v bankovním sektoru,
  • mít vynikající znalost psané i mluvené češtiny a angličtiny (minimální úroveň C1 a znalost Business English),
  • znalost G-suite prostředí (Google: e-mail, disk, textové soubory, tabulky,…),
  • být flexibilní a odolný/á vůči stresu,
  • velkou výhodou je praxe na administrativní pozici v bankovním sektoru,
  • výhodou je také psaní všemi deseti.

Co nabízíme?

  • přátelský tým lidí, v němž se vzájemně podporujeme,
  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů,
  • možnost pracovního i osobního růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy,
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí,
  • stravenky, teambuildingy, kartu Multisport, 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál,
  • možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti.

Nástup: dle domluvy :)
Lokalita: Brno-Dolní Heršpice (Vienna Point)
Forma spolupráce: HPP