Tato pozice již není k dispozici.

Odborník na spokojenost s polštinou

Plný úvazek
Ostrava
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budeš pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, ale dokážeme i „nakopnout” marketingové kampaně. Podstatnou součástí je taky obchodní tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?
Umíte příjemně a profesionálně komunikovat s klienty a zároveň Vám nechybí obchodní myšlení? Jdete na věci selským rozumem? Toužíte po realizaci svých vlastních nápadů? Tak přesně tohle uvítáme a ještě Vás v tom podpoříme. :)

Co bude náplní vaší práce?

  • komunikovat se stávajícími zahraničními klienty naší společnosti, kteří naše služby a produkty znají a využívají je,
  • komunikovat s budoucími zahraničními klienty, kteří naše služby a produkty sami poptávají prostřednictvím našich formulářů,
  • zadávat potřebné údaje do našeho CRM systému.

Požadavky na pozici

Určitě se přihlaste, pokud

  • umíte zaujmout a chovat se profesionálně,
  • máte rád/a práci s lidmi,
  • je Vaše úroveň polštiny minimálně na úrovni B2?
  • nad Vaší prací přemýšlíte a umíš zapojit i obchodnický mozek,
  • zvládáš používat náš firemní systém.

Co bys měl/a ještě splňovat?

  • znalost G-suite prostředí (Google: e-mail, disk, textové soubory, tabulky,…),
  • umět dodržet termíny a jejich přesné načasování,
  • nebýt robot a mít srdce na pravém místě.

Co nabízíme?

  • fajn lidi - každý jsme originál, ale dohromady jsme sehraná kapela,
  • když chcete, rostete s firmou,
  • rádi si poslechneme Vaše nápady,
  • pracovní dobu dle domluvy, pracujeme 8 hodin,
  • kávy a čaje kolik kdo vypije a voda, ta se tu filtruje,
  • finanční odměna se skládá z fixu a bonusu,
  • možnost různých školení a teambuildingů,
  • hardware k práci,
  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál.

Nástup: dle domluvy :)
Lokalita: Ostrava
Forma spolupráce:

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".