Tato pozice již není k dispozici.

Nebojácný/á odborník/ce pro budoucí klienty s polštinou

Plný úvazek
Ostrava
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, ale dokážeme i „nakopnout” marketingové kampaně. Podstatnou součástí je taky obchodní tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?
Do našeho týmu hledáme parťáky, které baví obchod, a pro které není slovo investice sprosté slovo. Rád/a komunikujete s klienty? Jste férový/á a vydržíte svižné pracovní tempo? Tak se přihlaste a přidejte se k nám!

Co bude náplní vaší práce?

  • telefonická a emailová komunikace se zájemci o investice v polštině,
  • vedení obchodních osobních a online schůzek.

Požadavky na pozici

Určitě se přihlaste, pokud

  • Vás baví obchod,
  • rád/a a férově komunikujete s klienty,
  • ovládáte polštinu minimálně na úrovni B2,
  • Vám nedělá problém svižné pracovní tempo.

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • nebát se komunikovat,
  • mít proklientský, ale zároveň dravý přístup,
  • být obchodníkem tělem i duší,
  • aby pro Vás investice nebyly sprostým slovem.

Co nabízíme?

  • fajn lidi – každý jsme originál, ale dohromady jsme sehraná kapela,
  • když chcete, rostete s firmou,
  • rádi si poslechneme Vaše nápady,
  • pracovní dobu máte flexibilní dle domluvy,
  • kávy a čaje kolik kdo vypije a voda, ta se tu filtruje,
  • finanční odměna se skládá z fixu a bonusu,
  • možnost různých školení a teambuildingů,
  • dostanete pracovní notebook i mobilní telefon,
  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál.

Nástup: dle domluvy
Lokalita: Ostrava