Tato pozice již není k dispozici.

Marketingový/á asistent/ka

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Záleží vám v zaměstnání na skvělém kolektivu a týmové spolupráci, stejně jako na pečlivém plnění úkolů? Pojďte si sednout do kanceláře k našim marketingovým kreativcům a dejte jejich práci řád.

Jak bude vypadat váš den po vypití ranní kávy?

  • zajistíte plynulý chod marketingového oddělení,
  • spojíte se s externími dodavateli, jako jsou grafické agentury, tiskárny a další,
  • budete pravidelně spolupracovat s kolegy ze všech oddělení,
  • převezmete odpovědnost za dodání marketingových materiálů v určeném termínu,
  • postaráte se o evidenci a archivaci marketingových materiálů,
  • povedete administrativní agendu (kopírování, skenování aj.),
  • vyřídíte telefonáty a e-maily,
  • připravíte přehledy a reporty marketingových dat,
  • povedete záznamy schůzek.

Požadavky na pozici

Bez jakých znalostí by to u nás nešlo:

  • umíte psát bez pravopisných chyb a používat jazykovou příručku,
  • zvládáte skvěle time management,
  • ovládáte PC bez pomoci ostatních (Google: e-mail, disk, textové soubory, tabulky, prezentace),
  • vlastníte řidičský průkaz sk. B.

Co nabízíme:

  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů,
  • možnost pracovního i osobního růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy,
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí,
  • možnost účastnit se školení a dále se vzdělávat v oboru,
  • stravenky, teambuildingy, kartu Multisport,
  • 5 týdnů dovolené,
  • možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti.

Nástup: dle domluvy
Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".