Tato pozice již není k dispozici.

Marketingový/á asistent/ka

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty a zařídíme i prodeje. Podstatnou součástí je taky marketingový tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?
Záleží vám v zaměstnání na skvělém kolektivu a týmové spolupráci, stejně jako na pečlivém plnění úkolů? Pojďte si sednout do kanceláře k našim marketingovým kreativcům a dejte jejich práci řád.

Co bude náplní vaší práce?

  • zajištění plynulého chodu marketingového oddělení,
  • komunikace s externími dodavateli, jako jsou grafické agentury, tiskárny a další,
  • zajištění dodání marketingových materiálů v určeném termínu,
  • starost o evidenci a archivaci marketingových materiálů,
  • vedení administrativní agendy (kopírování, skenování aj.),
  • telefonická a emailová komunikace,
  • příprava přehledů a reportů marketingových dat,
  • vedení záznamu ze schůzek a porad.

Požadavky na pozici

Určitě se přihlaste, pokud

  • umíte psát bez pravopisných chyb a používat jazykovou příručku,
  • zvládáte skvěle time management,
  • ovládáte PC a G-suit prostředí (Google: e-mail, disk, textové soubory, tabulky, prezentace),

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • mít vynikající znalost psané i mluvené češtiny,
  • orientovat se na internetu, zvládnout si vyhledat postupy, které neznáte,
  • být milý/á, s velmi dobrými komunikačními schopnostmi,
  • schopnost psaní všemi deseti nebo velmi rychlého psaní,
  • ŘP sk. B – aktivní řidič (výhodou).

Co nabízíme?

  • skvělý tým, který Vás vždy podrží a poradí,
  • možnost pracovního i osobního růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy,
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí,
  • prvotřídní kanceláře v budově Vienna Pointu,
  • stravenky, zajímavé teambuildingy, kartu Multisport,
  • 5 týdnů dovolené pro váš relax,
  • odměna za doporučení nových kolegů,
  • ovocné středy,
  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál,
  • dog-friendly kanceláře

Nástup: dle domluvy
Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)
Pracovní poměr: HPP, IČ.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".