Tato pozice již není k dispozici.

Key Account Manager s polštinou

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, ale dokážeme i „nakopnout“ marketingové kampaně. Podstatnou součástí je taky obchodní tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?
Do frontmaňáckého obchodního týmu hledáme novou posilu. Všichni se rádi řídíme selským rozumem a snažíme se dělat věci jednoduše. Je pro nás důležité, aby vás tato práce naplňovala a abyste chtěl/a pracovat nejen pro sebe, ale pro celý tým. Někdy je potřeba zvládnout stresové situace. Jsme duší obchodníci a komunikace je naším koníčkem, což nás všechny vzájemně spojuje.

Co bude náplní vaší práce?

  • budete mít na starosti navazování, a především budování vztahů s obchodními sítěmi a potenciálními partnery. Vyhodnocovat jejich potřeby a budovat s nimi produktivní dlouhodobé vztahy
  • součástí vaší práce budou i pravidelné porady a komunikace s celým obchodním týmem
  • někdy bude třeba přijmout kompromisy, jindy zase beze strachu navrhnout neotřelé řešení
  • potřebujeme, abyste neustrnul/a, ale naopak se posouval(a) ve svých znalostech a zkušenostech dopředu
  • jedná se o práci na plný úvazek
  • preferovaná lokalita: PL – Varšava, Katovice, Krakov, Vratislav

Požadavky na pozici

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • jste člověk, který alespoň tři roky pracoval na podobné obchodní pozici
  • máte znalost polštiny na úrovni rodilého mluvčího a zároveň máte velmi dobrou znalost anglického jazyka, výhodou je znalost českého či slovenského jazyka
  • potřebujeme, abyste dokázal/a příjemně a profesionálně komunikovat s lidmi
  • máte výbornou znalost finančních a investičních produktů
  • v naší práci je velkou výhodou mít kreativní myšlení a odvahu pustit se do realizace vlastních nápadů
  • musíte umět pracovat samostatně a musí být na vás spoleh
  • mít dobré komunikační, vyjednávací a mezilidské dovednosti a umět je uplatnit

Co nabízíme?

  • dobře nastavené pracovní prostředí, v němž se vzájemně podporujeme na cestě k firemním i osobním cílům
  • dáváme dostatečný prostor, abyste uplatnil/a svoje myšlenky a vlastní řešení
  • jsme parta fajn lidí, která táhne za jeden provaz
  • dostanete k tomu vlastní telefon a počítač a za některými partnery budete jezdit osobně. Občas budete zastupovat naši společnost na společenských a kulturních akcích
  • na začátku vám všechno ukážeme, ale postupem času si budete tvořit vlastní pracovní postupy a třeba i optimalizovat si opakující se úkony
  • oceníte různá školení a teambuildingy, které vás posunou ve znalostech o pořádný kus dál
  • na pracovišti máme rádi uvolněnou atmosféru a rádi se společně zasmějeme
  • čas spolu trávíme nejen v práci, ale i ve volných chvílích. Zajdeme si třeba na bowling, do divadla nebo jen tak na pivo či na víno do sklípku
  • fixní odměna 30 000–50 000 Kč + odměna za výkon

Nástup: dle domluvy
Lokalita: Polsko
Pracovní poměr:

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".