Tato pozice již není k dispozici.

Key Account Manager pro Čechy

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, ale dokážeme i „nakopnout” marketingové kampaně. Podstatnou součástí je taky obchodní tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho hledáme?
Charismatickou osobnost s výbornými komunikačními schopnostmi, která dokáže přirozeně navazovat nové obchodní vztahy pro naší firmu. Jste energický člověk, který si umí nastavit priority a pracovat efektivně? V tom případě hledáme právě Vás!

Co bude náplní vaší práce?

  • proaktivní navazování obchodních vztahů s investičně poradenskými skupinami v oblasti B2B,
  • péče o investičně poradenské skupiny a jejich školení, vytváření dlouhodobých vztahů a poskytování informací o novinkách,
  • budování externí obchodní sítě, řízení, produkce a nastavování obchodních cílů,
  • veřejné vystupování na událostech pro partnery (prohlídky farmy, konference, večírky).

Požadavky na pozici

Určitě se přihlaste, pokud

  • máte minimálně 3 leté zkušenosti na obchodní pozici,
  • umíte jednat s lidmi a hlavně se před nimi nebojíte vystupovat,
  • jste komunikativní a máte výborný psaný i mluvený projev,
  • jste orientován/na na výsledky a máte proaktivní přístup,
  • jste znalý/á finančního trhu,
  • máte znalost B2B trhu a práce s klienty,
  • jste schopen/na profesionálně jednat,
  • vlastníte řidičský průkaz skupiny B a jste aktivním řidičem.

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • mít touhu přicházet s novými nápady a chtít věci neustále zlepšovat,
  • znalost G-suite (prostředí Google: e-mail, disk, textové soubory, tabulky,…).

Co nabízíme?

  • příjemný a profesionální kolektiv,
  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů,
  • možnost pracovního i osobního růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení bez omezení variabilní složky,
  • firemní auto, telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • možnost zprostředkovat klientům exkluzivní produkty,
  • stravenky, teambuildingy, Multisport,
  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál,
  • 5 týdnů dovolené.

Nástup: Ihned
Lokalita: České Budějovice
Pracovní poměr:
Mzdové ohodnocení: fixní odměna 30. - 50.000,- Kč + odměna za výkon

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".