Key Account Manager pre východné Slovensko

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Pre akú spoločnosť budete pracovať?
Sme firma pomáhajúca iným spoločnostiam, ktoré majú dobre našliapnuté, rozbehnúť sa a uspieť na trhu. Vytvárame pre ne profesionálne zázemie, kde môžu stabilne rásť. Perfektne ovládame účtovníctvo, máme prehľad v legislatíve, ale dokážeme aj „nakopnúť” marketingové kampane. Podstatnou súčasťou je aj obchodný tím, kam momentálne potrebujeme prijať ďalšieho člena.

Koho hľadáme?
Charizmatickú osobnosť s výbornými komunikačnými schopnosťami, ktorá dokáže prirodzene nadväzovať nové obchodné vzťahy pre našu firmu. Ste energický človek, ktorý si dokáže nastaviť priority a pracovať efektívne? Tak hľadáme práve vás!

Čo bude náplňou vašej práce?

  • proaktívne nadväzovanie obchodných vzťahov s investično-poradenskými skupinami v oblasti B2B,
  • starostlivosť o investično-poradenské skupiny a ich školenie, vytváranie dlhodobých vzťahov a poskytovanie informácií o novinkách,
  • budovanie externej obchodnej siete, riadenie produkcie a nastavovanie obchodných cieľov,
  • verejné vystupovanie na udalostiach pre partnerov (prehliadky firmy, konferencie, večierky).

Požadavky na pozici

Určite sa prihláste, ak

  • máte minimálne 3-ročné skúsenosti na obchodnej pozícii,
  • dokážete rokovať s ľuďmi a hlavne sa pred nimi nebojíte vystupovať,
  • ste komunikatívni a máte výborný písaný aj hovorený prejav,
  • ste orientovaní na výsledky a máte proaktívny prístup,
  • ste znalí finančného trhu,
  • máte znalosť B2B trhu a práce s klientmi,
  • ste schopní profesionálne konať,
  • vlastníte vodičský preukaz skupiny B a ste aktívnym vodičom.

Čo by ste mali ešte spĺňať?

  • mať túžbu prichádzať s novými nápadmi a chcieť veci neustále zlepšovať,
  • znalosť G-suite (prostredia Google: e-mail, disk, textové súbory, tabuľky,…).

Čo ponúkame?

  • príjemný a profesionálny kolektív,
  • priestor na sebauplatnenie a realizáciu vlastných nápadov,
  • možnosť pracovného aj osobného rastu,
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie bez obmedzenia variabilnej zložky,
  • firemné auto, telefón, notebook a kompletné kancelárske zázemie,
  • príjemné pracovné prostredie,
  • možnosť sprostredkovať klientom exkluzívne produkty,
  • stravenky, teambuildingy, kartu Multisport,
  • 5 týždňov dovolenky.

Nástup: Ihneď
Lokalita: Košice
Pracovný pomer:
Mzdové ohodnocení: fixní odměna 30. - 50.000,- Kč + odměna za výkon

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".