Tato pozice již není k dispozici.

HR Specialista - administrativa

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty i „nakopnout” marketingové kampaně. Podstatnou součástí je taky HR tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

HR specialista - administrativní pracovník
Do HR týmu specialistů na administrativu hledáme milého, organizovaného člověka, kterého baví práce s administrativou, smlouvami a veškerou personální agendou.

Co bude vaší náplní práce?

  • administrativní vedení kompletní personální agendy firmy,
  • přijímání nových zaměstnanců a administrativa s tím související (smlouvy, bezpečnost, návštěva lékaře…),
  • administrativní tvorba podkladů k ukončení pracovního poměru a následné dosledování všech náležitostí,
  • kontrola docházkového systému a zaměstnaneckých výkazů, tvorba reportů pro vedoucí oddělení,
  • chystání mzdových podkladů pro účetní oddělení (mzdy, dovolené, nemocenské…),
  • tvorba předávacích protokolů a následné předávání pracovních pomůcek,
  • administrativní starost o zaměstnanecké benefity (stravenky, ActivePass…).

Požadavky na pozici

Co nabízíme?

  • skvělý tým, který vás vždy podrží a poradí vám,
  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů,
  • možnost pracovního i osobního růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy,
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí,
  • možnost účastnit se školení a dále se vzdělávat v oborech, které vás zajímají,
  • příjemné pracovní prostředí
  • stravenky, teambuildingy, kartu Multisport,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál,
  • možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti.

Nástup: dle domluvy :)
Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)
Forma spolupráce: HPP