EXPANDO

EXPANDO

Technická podpora pro EXPANDO APP

  • Plný úvazek
  • Možnost pracovat plně z domova
  • > 1 rok

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

    • > 1 rok

    Tato pozice byla obsazena!

    Věříme, že marketplaces (on-line tržiště) jako Amazon jsou budoucností online obchodování a nechceme, aby české a slovenské eshopy zaspaly. Proto je misí EXPANDO pomáhat expandovat a růst na zahraničních trzích.

    Dnes pomáháme s tímto úkolem už 550 klientům a denně se přidávají další. Od těch malých s několika produkty až po ty největší, kterým dodáváme ze zahraničí více a více objednávek. Základem naší inovace je vlastní aplikace EXPANDO APP, která pomáhá prodejcům z jednoho místa synchronizovat produkty i objednávky.

    Rádi do teamu přivítáme kolegyni či kolegu, které bude právě novým eshopům pomáhat s nastavováním prodejů a používání aplikace.

    Popis pozice

    Co u nás budeš dělat?

    Na podobné pozici již dneska pracuje naše Kája, ta bude tvým prvním kolegou i parťákem.

    • Starat se o to aby EXPANDO APP hladce fungovala
    • Pomáhat novým klientům s propojení aplikace a marketplace
    • Sledovat aktivity nových klientů a aktivně nabízet asistenci
    • Používat aplikace jako helpdesk, Intercom nebo emailing
    • Navrhovat vylepšení, komunikovat s produktovým teamem

    Hlavním cílem bude, aby naši aplikaci používalo co nejvíce spokojených klientů a prodej na Amazonu, Alze či Mallu jim přinášel vyšší obraty.

    Co te u nás bude bavit?

    • jsme mladá firma a práce nás baví
    • dozvíš se unikátní znalosti o Amazonu a internetovém obchodování
    • necháme ti volné ruce v řešení úkolů u práce, která dává smysl a je férově ohodnocena.
    • možnosti růstu a přesahu mimo klasickou podporu
    • fun office v centru Prahy, super party nebo společné snídaně.
    • nehrajeme si na nadřízené a podřízené
    • aktivně komunikujeme úspěchy i faily a zblízka uvidíš, jak se firmě daří
    • noví kolegové, kteří se můžou stát novými kamarády
    • kafe, multisportku i homeoffice jako všude jinde

    Vítané zkušenosti

    Co od tebe očekáváme?

    • zkušenost se zákaznickou podporou či softwarem
    • prozákaznický přístup
    • měl(a) by sis rozumět s Excelem i Google aplikacemi.
    • dobrý projev slovem i písmem.
    • být odpovědný, pečlivý, ale zároveň iniciativní a kreativní
    • umět anglicky alespoň na úrovni B2

    Pokud máš zájem pracovat na reálných výsledcích a chceš se podílet na zajímavém rostoucím projektu, který má smysl, napiš mi.

    Poznejte tým EXPANDO

    Tento obsah je zablokovaný
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu