EXPANDO

EXPANDO

TECH LEADER senior developer

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 1
  • Možnost pracovat částečně z domova

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele
  • Od 15 do 50 zaměstnanců

  • Praha 1

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překádá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

EXPANDO
EXPANDO
EXPANDO
EXPANDO
EXPANDO

Popis pozice

Již 3 roky vyvíjíme unikátní software, kterým chceme automatizovat ecommerce do zahraničí. Za tu dobu jsme již pomohli prodat zboží za desítky milionů korun a obraty i klienti rostou. Hlavní výhodou je, že dokážeme získat jediný feed s produkty a za několik hodin se produkty českého eshopu zobrazují v lokálním jazyce v největších zemích Evropy - na Amazonu, Ebay nebo lokálních eshopech. Jsme jediní certifikování partneři Amazonu v Evropě - víme jak na to.

Před rokem jsme se pustili do kompletního předělání systému, což nám umožňuje lépe s ním pracovat, škálovat a vyvijet nové moduly. Dnes je napojen také na Mall, Shoptet či připravované Shopify. Pracujeme v týdenních sprintech na dalších funkcionalitách, zdrojích i tržištích.

Team se dnes skládá ze 2 programátorů, jednoho juniora a zkušeného produktového manažera, který řídí sprinty. Nehrajem si na žádný top management a mluvíme mezi sebou na rovinu, takže u nás rozhodnutí netrvá několik dní.

Čeho budeš součástí?

  • Vývoje Saas platformy, která zjednodušuje prodej na různých globálních tržištích.
  • Budeš vytvářet něco, co tě bude bavit a klientům dávat smysl.
  • Snažíme se hodně plánovat takže, budeš součástí groomingu, planningu i malého retra.

Co ti nabízíme?

  • Přímo ovlivňovat směr vývoje aplikace.
  • Používáme Heroku, Google Cloud, Mongo.
  • Možnost nám pomoct překopat architekturu modulů.
  • Nakouknout do technologického prostředí sítě partnerů Amazonu APN.
  • HomeOffice a SickDays, v létě jsme měli volné pátky.
  • Když zrovna nepracujeme, zajdeme na bowling, lasergame nebo děláme grilovačku na terase.

Vítané zkušenosti

Co se od tebe očekává?

  • Především práci s Node.js, to že budeš umět HTML, CSS a dáš v pohodě implementaci API (nebo se s tím aspoň dobře popereš).
  • Zkušenost s návrhem architektury.
  • Zkušenost s MongoDB (pokud je dlouholetá, je to velice vítané)
  • Zkušenost s ElasticSearch (chcemě dělat propojení s MongoDB a na rychlé dotazy používat ElasticSearch)
  • Otevřenost a ochotu se učit novým věcem. Máme celou aplikaci téměř pokrytou testy, takže tohle bude taky tvoje práce.
  • Pomoc posunout nám naše sprinty ještě na větší level.
  • Po zhlédnutí kódu nám řekneš co můžem udělat lépe nebo jinak.
  • Zkušenosti se eshopy nebo SaaS systémy, budou velkou výhodou.
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

How To: Be a Great Manager

Pokud se vám zdá, že být manažerem již není práce snů, může to být tím, že být dobrým manažerem je čím dál tím obtížnější.

  • November 27, 2019

Marketing Manager

Marketingový manažer řídí propagační strategii společnosti. Má za úkol popisovat služby nebo produkt tak, aby přilákal a zaujal potenciální zákazníky.

  • February 21, 2020