Project Manager pro překlady #EXPANDO
EXPANDO

EXPANDO

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele
  • Od 15 do 50 zaměstnanců

Tato pozice byla obsazena!

Poznáte je?

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay, Kaufland.de nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají menší týmy se sídly v Praze, Ostravě, Třinci a Bratislavě.

EXPANDO
Chcete se dozvědět více o EXPANDO?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Chceš být součástí projektu, který pomáhá (nejen) českým eshopům s překlady produktů a textů pro zahraniční mutace e-shopů? Máš zkušenosti s řízením překladů, překladatelů nebo překladatelských projektů?

U nás Tě čeká velká výzva. Máme super produkt specializovaný na správu překladů pro e-shopy, který pomáhá s překlady do cizích jazyků a se všemi souvisejícími procesy pro e-commerce. Máme velké ambice stát se nejlepší službou na trhu a potřebujeme pomoc seniorního člověka, který nám pomůže s managementem celého projektu, samotných překladů i dalším rozvojem aplikace.

Požadavky na pozici

Co budeš mít na starost?

  • Vylepšit proces flow překladů a překladatelů.
  • Komunikaci s překladateli, agenturami a zákazníky
  • Měl bys umět přinést nápady na další rozvoj aplikace EXPANDO TRANSLATOR.
  • Práce s CAT (překladatelskými) nástroji, tvoření a správa překladatelských pamětí, úprava souborů dle požadavků klienta.
  • Koordinace překladů.
  • Vedlejší samostatné projekty (např. analýzy souborů, průzkum trhu, testování překladatelů).
  • Administrativní činnosti (kalkulace překladů, fakturace, apod.).

Jak si Tě představujeme?

  • Velkou míru samostatnosti a zodpovědnosti
  • Zkušenosti s CAT tools jako MemoQ nebo Trados
  • Komunikativní osobnost
  • Měla by Tě bavit práce s on-line nástroji
  • Strategické myšlení
  • Domluvíš se anglicky, případně dalším jazykem (slovem i písmem) na velmi dobré úrovni.
  • Chuť se učit a improvizovat

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Jsme flexibilní. Chceš pracovat na HPP nebo IČO, z domu nebo z officu v Praze, Ostravě, Třinci nebo v Bratislavě? Umožníme ti to.
  • S námi nebudeš stát na jednom místě. Stejně, jako rosteme my, bude s námi růst i tvoje kariéra.
  • Za dobře odvedenou práci tě rádi odměníme bonusy. Z chyb se poučíme a jdeme dál.
  • Zdraví je na prvním místě, proto se nemusíš bát využít 5 sick-days, které ti nabízíme. Ve sportu tě podpoříme příspěvkem na Multisportku.
  • Umíme si oddechnout a well-being u nás není jen pojem. V létě ti dáme volné pátky a v zimě tě čeká vánoční volno.
  • Podpoříme tě ve vzdělávání. Kromě bohatých zkušeností, které získáš u nás, tě rádi pošleme na různá školení, kurzy a konference, které ti pomohou se rozvíjet.
  • Bude ti s námi dobře. Zažiješ neformální prostředí v úspěšném českém start-upu v týmu pohodových lidí, kteří si spolu rádi zajedou na pivo, bowling, šipky nebo zorganizují firemní akce a originální teambulidingy.
  • V případě, že budeš pracovat z Ostravy, získáš členství v Impact Hubu.

Proces náboru

Pokud dokážeš převzít vlastní odpovědnost, pracovat na reálných výsledcích a chceš se podílet na unikátním projektu, který má smysl, dej nám o sobě vědět. Nezajímají nás ani tak diplomy jako spíš to, kdo jsi, a co umíš.

EXPANDO

EXPANDO

Máte zájem o tuto nabídku?