EXPANDO

EXPANDO

Product Manager/Tester v EXPANDO

  • Plný úvazek
  • Praha 1
  • Možnost pracovat příležitostně z domova

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele
  • Od 15 do 50 zaměstnanců

  • Praha 1

Tato pozice byla obsazena!

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

Popis pozice

Budujeme e-commerce SaaS platformu pro expanzi e-shopů kamkoli na světě.
V EXPANDO začínáme už pátý rok existence a každý z nich byl jiný. Vyvíjeli jsme se my i produkt, ne tak už vize. Krize kolem COVID19 nás paradoxně posílila a máme dost prostředků na to realizovat to, s čím bylo EXPANDO založeno - heslo “We care, where you sell.”. Proto vlastní technologickou platformu pro prodeje v zahraničí a již více než 200 e-shopům jsme zajistili hladký přechod podnikání z malého českého trhu do větší, atraktivnější arény. V květnu jsme přinesli klientům objednávky v hodnotě 3 mil. EUR a 50 tis. objednávek z celého světa.

Spolupracujeme s Amazonem, Shopify a s největšími českými hráči jako je Alza.cz, Mall nebo Shoptet. Náš software umí hodně, ale zároveň musí působit jednoduše, aby si ho uživatelé dokázali napojit sami. Našimi klienty jsou známé české e-shopy a značky, mezi které patří například eFitness, Mana, Skinners, Compass, Niceboy a další.

Meziročně rosteme o 30 % a hledáme někoho, kdo nám v tom pomůže. Jsme malý tým vývojářů, ale o to lépe chceme směřovat každou hodinu vývoje. Chybí nám “obhájce” produktu, který bude mít ve firmě na starosti jedinou věc - denně po milimetrech posouvat náš produkt v souladu s dlouhodobou vizí.

Vítané zkušenosti

Na čem budeš pracovat? Nyní náš SaaS program překlápíme do automatizované, chytřejší verze, který umožní prodejcům prodávat do světa svépomocí, bez nutnosti platit agenturní experty. V následujících několika měsících budeme mít plně škálovatelný produkt, který přinese prodejcům konkurenční výhodu na trhu. Platforma bude spárovatelná s běžnými e-shopovými řešeními a umožní jakémukoli businessu vytěžit nové trhy a zákazníky vlastními silami a s minimální investicí.

  • definovat funkce našeho produktu EXPANDO APP včetně
  • kreslení wireframů ve Figmě
  • testování nových funkcí
  • zpracování požadavků klientů
  • neustálé rozhodování, co má větší hodnotu
  • vyhodnocování a analytika

Co bys měl/a umět? Vyvíjíme agilní metodou a pracujeme na bázi týdenních sprintů. Fungujeme v technologiích JavaScript, TypeScript, Node js, React, MongoDB, GraphQL – výběr technologií a jejich update přichází přímo od našich programátorů, kteří tak přímo ovlivňují řízení projektů.

Od tebe očekáváme zejména:

  • byznysové i technické myšlení
  • nadšení pro technologie a e-commerce
  • smysl pro detail a orientaci na funkčnost
  • ochotu zkoušet, měnit, tvořit a vymýšlet

Hodně bychom ocenili:

  • základní znalost HTML a CSS
  • zkušenost s A/B testováním výhodou
  • znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s tvorbou SaaS či e-commerce výhodou
  • zkušenost s growth hackingem

Co u nás získáš?
V Developmentu jsou aktuálně čtyři. Že víme směr neznamená, že nemůžete svými zkušenostmi zásadně ovlivnit technologie a produkty, které v EXPANDO vyvíjíme. Roadmapu jsme si načrtli, ale ty by jsi ji měl denně aktualizovat a být ten, kdo má při každodenních požadavcích ze supportu či agentury, vodu na hlavou a vidí náš směr.

Práce pro EXPANDO přináší následující “perks”:

  • sehraný dev tým, zkušenosti a dohled špičkových kolegů
  • práce s globálními nástroji na globálním trhu
  • svobodu, ale zároveň podporu v řešení úkolů
  • pravidelnou dávku memes
  • sem tam nám klienti dají slevu na jejich produkty
  • tým lidí, kteří jsou nejen kolegy, ale i přáteli
  • kancelář v centru Prahy či spolupráce externě
  • prémie dle výsledků týmu již po 3 měsících
  • po roce možnost opcí na podíl na firmě (klíčoví zaměstnanci vlastní 10 % společnosti)
EXPANDO

EXPANDO

  • Praha 1
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.