EXPANDO

EXPANDO

Finance administrátor v EXPANDO

  • Plný úvazek
  • Prague
  • Možnost pracovat částečně z domova

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

    • Prague

    V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay, Kaufland.de nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
    Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

    Popis pozice

    V EXPANDO pomáháme eshopům s expanzí do celého světa a dorostli jsme do velikosti, kdy naše finanční toky a výkazy potřebují zkušený dohled.

    Spolupracujeme s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, Kaufland.de, Shopify nebo Shoptet či Mall v ČR. Vyvíjíme vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Na trhu působíme od roku 2003 a v letošním roce dosáhne naše skupina obratu přes 50 mil. Kč. Začínali jsme jako malá firma s ehopy - nyní jsme schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy i na východní trhy skrze lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva týmy v Praze a Třinci.

    Díky vysokému nárůstu našich klientů a členů EXPANDO potřebujeme udržet naše procesy a finance v pod palcem.Z toho důvodu hledáme mezi sebe další posilu, která nám pomůže s provozní administrativou a udržet naše cashflow pod kontrolou.

    Vítané zkušenosti

    Co budeš mít na starosti?

    • Práci s finančními a účetními daty.
    • Spolupráce s dodavateli, bankami a úřady.
    • Odpovědnost za firemní cashflow.
    • Spolupráci se CEO na finančním plánováním a reportingem.
    • Nastavování interních systémů a procesů.
    • Pravidelná analýza a vyhodnocování dat v rámci fungování firmy.
    • Identifikace možných problémů a neefektivností v rámci firmy a jejich řešení/odstraňování.
    • Příprava firmy na externí financování formou investora.

    Co od Tebe očekáváme?

    • Zkušenost na obdobné pozici.
    • Pečlivost, spolehlivost, důslednost a samostatnost.
    • Systematičnost při zpracování dokladů a administraci plateb.
    • Mít smysl pro detail a dobré analytické schopnosti.
    • Strategické a kreativní uvažování.

    Co u nás získáš?

    • Jsme mladá firma, která roste každým dnem. Nebojíme se změn a výzev a Tvá kariéra může růst spolu s námi.
    • Mít možnost podílet se na rozvoji a budování hodnot EXPANDO.
    • Orientujeme se na výsledky, ne procesy a formality.
    • Na největší hodnotu naší firmy považujeme skvělý tým lidí, kteří jsou nejen kolegy, ale i přáteli.
    • Jsme experti v oboru - získáš spoustu zkušeností a prostoru se učit.
    • Otevřeně komunikujeme a sdílíme své úspěchy i překážky.
    • Místo v krásné kanceláři v blízkosti Náměstí Republiky v Praze případně možnost home office a sickdays.
    • Jaká je firemní kultura a více zákulistních informací z EXPANDO se dozvíš na Atmoskop.

    Poznejte tým EXPANDO

    Tento obsah je zablokovaný
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu