EXPANDO

EXPANDO

ECOMMERCE expert pro e-shopy

  • Plný úvazek
  • Třinec
  • > 3 roky

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele

  • Třinec
  • > 3 roky

V EXPANDO pomáháme českým prodejcům s expanzí do celého světa již více než 10 let se specializujeme na řešení zahraničního e-shopu a souvisejících služeb. Spolupracujeme s předními hráči ecommerce jako jsou Amazon, Shopify, eMag, Alza, Mall nebo Shoptet v ČR. Dokážeme díky tomu zdolávat zahraniční bariéry, otevírat našim klientům nové trhy nebo pro ně vytvářet lokalizované eshopy. Rozjíždíme nový projekt s překlady, který je potřeba důsledně plnit a dostat ho mezi naše stávající a potencionální klienty.

Popis pozice

Co od tebe očekáváme?

  • pomoc našemu týmu pro expanzi eshopů
  • velmi dobrá anglického jazyka (mluvená i písemná forma)
  • znalost dalších jazyků (polština, slovenština, němčina) výhodou
  • pečlivost, samostatnost a spolehlivost
  • zkušenosti v ecommerce, online projektech či jako projektový manažer
  • samostatný přístup k řešení problémů
  • schopnost vytvářet a sepisovat procesy
  • dobrá komunikace a schopnost vést lidi
  • pokročilá znalost Google Apps a zejména Google Spreadheet (Excel)

Co ti na oplátku dáme my?

  • být součástí EXPANDO znamená naučit se nové věci #grow
  • volné ruce v řešení úkolů i projektů
  • možnost pracovat externě nebo s námi v neformálním pohodovém prostředí
  • práci, která baví #flow v teamu kolegů
  • zapojení se do interních projektů s možností iniciativy #innovate

Přidej se k nám a pomoz nám s rozvojem našich klientů na jedné z největší ecommerce platformě, která udává trendy.

Co u nás získáš?

  • Odpovídající platového ohodnocení, možnost práce na HPP nebo externě na ŽL.
  • Možnost variabilní složky dle výsledků.
  • Hodně nových zkušeností a znalostí v atraktivním prostředí e-commerce.
  • Pružnou pracovní dobu, home office a pět dní sick days.
  • Káva, čaj a zdravé občerstvení v kanceláři každý den.

Poznejte tým společnosti EXPANDO

Tento obsah je zablokovaný
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků