Tato pozice již není k dispozici.

Office & HR Support

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Epico
Epico

Pozice

Popis pozice

O nabízené pozici:

Hledám parťáka, který je energický, přátelský a miluje dělat radost ostatním. Co si pod tím můžeš představit? Například vymýšlení různých akcí, které stmelují kolektiv nebo sledování trendů, které zpříjemňují pracovní proces a atmosféru v kanceláři. Samozřejmě k tomu patří i HR administrativa a do budoucna můžeš být více zapojen/a v náboru nových kolegů. Tak co cítíš se na to? :)

Co budeš mít na práci?

  • Administrativní podpora HR
  • Sledování trendu employee wellbeing
  • Uvádění a obsluha návštěv
  • Zajištění firemních akcí (teambuilding)
  • Spolupráce při konání eventových akcí
  • Vytváření zázemí v office

Požadavky na pozici

Co ti nesmí chybět?

  • Empatie - musíš se umět vcítit do potřeb lidí a vymyslet způsoby, jak jim pomoci
  • Dobré verbální dovednosti - komunikace je základ!
  • Kreativita - vymýšlení nových aktivit/potřeb pro stmelení kolektivu
  • Umět motivovat ostatní- kolegové ti musí věřit

Co nabízíme?

  • Třináctý plat
  • Roční navýšení platu o % nárůst inflace
  • Prostor pro vlastní invenci a nápady, nejsme svázaní korporátními procesy
  • Budeme tě podporovat při dalším profesním rozvoji
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • V týmu tě čekají přátelští kolegové
  • Notebook i pro soukromé účely
  • Benefity v podobě Multisport karty
  • Budget v hodnotě 1000 kč/měsíc na firemní produkty
  • Sick days
  • Home office
  • Neomezený tarif
  • Výuka Aj v pracovní době
  • Pravidelné docházení fyzioterapeuta v pracovní době
  • Pravidelné společné snídaně a afterwork beer
  • Zdravé občerstvení na pracovišti
  • Výběrová káva na pracovišti
  • Moderní kancelář v centru Prahy
  • Zázemí silné české společnosti
  • Dynamický a progresivní trh, kde se neustále děje něco nového

Proces náboru

Nejdřív nám dej o sobě vědět
Napiš nám proč se k nám chceš přidat a co můžeš nabídnout?

Vyplň nám dotazník
Kolegyně Andrejka ti pošle dotazník, který potřebujeme do tří dnů poslat zpět. Neboj se a klidně buď kreativní a hlavně svůj/svoje.

Potkáme se po telefonu
Budu chtít vědět pár základních údajů. Řeknu ti více o pozici a budeš mít prostor se zeptat na to co tě zajímá.

Potkáme se u dobré kávy u nás na Andělu
Uvidíme se osobně a případně se potkáš s budoucím nadřízeným.

Čeká tě den na “zkoušku”
Nejedná se o celý den, ale o 2-4 hodiny. Je pro nás důležité, aby si tým sedl jak po pracovní stránce, tak i po té lidské. Také si vyzkoušíš náš open space a zjistíš jestli je ti tu s námi dobře. V neposlední řadě tě čeká pár úkolů.

Finální rozhodnutí
Když už máme předešlé kroky za sebou, tak víme jestli to bude dlouhodobě klapat nebo ne 😊