ELAI

ELAI

Marketing Manager

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 1

Společnost

ELAI

ELAI

  • Vzdělávání

  • Praha 1

Tato pozice byla obsazena!

Cílem společnosti je otevírat brány do světa a ze světa zpět do České republiky. ELAI je platforma, která se snaží zlepšovat odvětví vzdělávání a dávat startupům inovativní a smysluplný náboj. Vytváří motivační základnu, jež sdružuje schopné lidi, kteří se chtějí učit, následně předávat vědomosti a energii a měnit tak prostředí kolem nás.

Popis pozice

V European Leadership and Academic Institute (ELAI) se věnujeme kvalitnímu vzdělávání a inovacím ve všech společenských oblastech. Za osm let existence jsme se stali přední vzdělávací platformou v České republice. Pořádáme vzdělávací workshopy s předními osobnosti českého byznysu a každoročně také Týden inovací ČR, největší událost na podporu inovací napříč celou republikou. Věříme ve sdílení zkušeností, propojování talentů, vzájemnou inspiraci a osobností růst skrze předávání reálných zkušeností. Naším mottem je Aim Higher! Připojte se k nám a miřte s námi výš!

Do našeho rostoucího týmu hledáme zkušenou kolegyni nebo kolegu na pozici Marketing Manager. Primárně budete propagovat naše workshopy a vzdělávací program a stanete se také součástí zajímavého projektu Týden inovací. Zároveň budete mít možnost spolupracovat se zajímavými byznys osobnostmi, které vedou naše vzdělávací workshopy (viz www.elai.cz).

Náplň práce?

  • Nastavení komplexní marketingové strategie
  • Vytváření PPC kampaní a Facebook Ads
  • Řízení a vyhodnocování kampaní a jejich optimalizace
  • Vytváření obsahu na sociální sítě (FB, Instagram, Twitter, LinkedIn)