ELAI

ELAI

Koordinátor/ka Týdne inovací ČR 2020

  • Smlouva na dobu určitou (6 měsíc/měsíce/měsíců)
  • Počáteční datum:
  • Praha 1

Společnost

ELAI

ELAI

  • Vzdělávání

  • Praha 1

Tato pozice byla obsazena!

Cílem společnosti je otevírat brány do světa a ze světa zpět do České republiky. ELAI je platforma, která se snaží zlepšovat odvětví vzdělávání a dávat startupům inovativní a smysluplný náboj. Vytváří motivační základnu, jež sdružuje schopné lidi, kteří se chtějí učit, následně předávat vědomosti a energii a měnit tak prostředí kolem nás.

Popis pozice

V European Leadership and Academic Institute (ELAI) již devět let aktivně podporujeme kvalitní vzdělávání a inovace ve všech společenských oblastech. Organizujeme exkluzivní vzdělávací workshopy s předními osobnostmi českého byznysu. Zároveň každoročně pořádáme Týden inovací ČR, největší událost na podporu inovací napříč celou republikou. Věříme ve sdílení zkušeností, propojování talentů, vzájemnou inspiraci a osobností růst skrze předávání reálných zkušeností. Naším mottem je Aim Higher! Připojte se k nám a miřte s námi výš!

Týden inovací ČR 2020 je největší událostí České republiky v oblasti inovací s více než 10 000 účastníky při více než 100 událostech po České republice. Letošní 5. ročník Týdne inovací ČR 2020 proběhne v termínu 18. - 24. května. Buďte součástí koordinačního týmu této velkolepé a pro budoucnost Českou republiku velmi prospěšné události! Máte jedinečnou příležitost předvést svůj organizační talent a podílet se na něčem, co bude všude vidět :)

Datum nástupu: začátek ledna

Co to bude obnášet?

  • Organizační výpomoc
  • Komunikaci s partnery akce
  • Koordinace doprovodných událostí
  • Příprava dílčích aspektů Týdne inovací a jeho hlavní události (veletrh a konference) v prostorách Fora Karlín
  • Guest service pro české i zahraniční řečníky
  • Informační podpora

Co u nás získáš?

  • Pracovní zkušenosti při přípravách a realizaci velké, celorepublikové události
  • Finanční ohodnocení dle odpracovaných hodin
  • Práce v moderních kancelářích ELAI v centru Prahy
  • Příjemný, energický a podpůrný kolektiv

Jste právě Vy budoucí Koordinátor/ka Týdne inovací ČR 2020, která/ý se postará o přípravu a úspěšnou realizaci Týdne inovací ČR? Pošlete nám Vaše CV a motivační dopis.

Vítané zkušenosti

  • Skvělé komunikační schopnosti
  • Schopnost podávat pod časovým tlakem maximální pracovní výkony
  • Zvládání stresu
  • Vždy příjemnou a vždy pozitivní náladu
  • Proaktivní ´can do´ přístup
  • Vlastní iniciativu
  • Zkušenosti z oblasti event managementu výhodou
  • Dávat své ego stranou pro společný cíl úspěšné realizace
  • Schopnost přijímat feedback
  • Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, dochvilnost (!)
  • Schopnost řešení problémových situací
  • Uplatnění vlastních myšlenek a postupů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou (alespoň B2)
ELAI

ELAI

  • Praha 1
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...