ELAI

ELAI

Executive/Team Assistant

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 1

Společnost

ELAI

ELAI

  • Vzdělávání

  • Praha 1

Cílem společnosti je otevírat brány do světa a ze světa zpět do České republiky. ELAI je platforma, která se snaží zlepšovat odvětví vzdělávání a dávat startupům inovativní a smysluplný náboj. Vytváří motivační základnu, jež sdružuje schopné lidi, kteří se chtějí učit, následně předávat vědomosti a energii a měnit tak prostředí kolem nás.

ELAI
ELAI
ELAI
ELAI
ELAI

Popis pozice

  • Kompletní zajišťování operativních i exekutivních činností spojených s každodenním fungováním celého týmu (back office, sales, marketing, vedení)
  • Organizační podpora (správa kalendářů, rezervace letenek/hotelů)
  • Spolupráce při přípravě a organizaci eventů a meetingů
  • Možnost zapojit se do různých projektů v rámci společnosti
  • Zpracovávání podkladů v interním systému a CRM
  • Běžná administrativní agenda
  • Příprava prezentací a podkladů
  • Vyřizování e-mailů, telefonátů, pošty, ad-hoc úkoly

Co u nás získáš

  • Stabilní zázemí prosperující vzdělávací společnosti v srdci Prahy
  • Adekvátní finanční ohodnocení odpovídající Vašemu vzdělání a zkušenostem
  • Perspektivu kariérního růstu a možnost realizovat Vaše vlastní nápady
  • Dynamický tým plný inspirativních kolegů
  • Možnost účastnit se našich vzdělávacích workshopů
  • U nás zjistíte, že práce může být i zábava

Vítané zkušenosti

  • Zodpovědný a proaktivní přístup ve všech směrech
  • Výborné organizační schopnosti ve všech směrech
  • Časová flexibilita
  • Efektivně a profesionálně komunikovat s různými typy lidí
  • Schopnost efektivně řešit překážky a improvizovat
  • Loajalitu a pozitivní přístup
  • Profesionální vystupování a excelentní komunikační schopnosti slovem i písmem
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu